МЕСТО_Встречи• 22 августа 2024

Як мені вмовити мого хлопця пройти обрізання?

Мені набридли ті накопичення у нього в його складці, особливо неприємний запах зранку від голівки покритою шкірою. Це бридко та огидно. Я давно його на це жену, а він ніяк, йому лінь. І хоч реви та стогни.
Уси Пуси• 22 августа 2024
Ну мало хто з чоловіків ось так легко погодиться «різати» член. Може справа в особистій гігієні?

КликОЛЬКА• 22 августа 2024
У меня сын просит. 15 лет. Но не знаю, Я против. Все там норм сделано природой, вопрос гигиены.
Виннипуховна• 22 августа 2024
Перестаньте робити мін@т допоки не зробить обрізання і все
Ковбой Хагис• 22 августа 2024
Покажите ему пример, сделайте себе обрезание.
вре_Динка• 22 августа 2024
Вмовте його митися або краще йдіть від нього. обрізання не допоможе
Пузата Хата• 22 августа 2024
У вас мужик засранец. И обрезание не спасёт. А вам и норм, раз с немытым спите.
Файна дівка• 22 августа 2024
Лучше научите для начала правильно мыть свой половой орган.
Виннипуховна• 22 августа 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Ви собі вже зробили судячи по коментарю?!
Як відчуття? Ніде не жме?
дамаБезСобачки• 22 августа 2024
як часто він миє свій пісюн? чи у нього прям рясні підзалупні накопичення в любому випадку?

Тро Нью-Йорку• 22 августа 2024
Как хорошо что мой обрезан. Чистый, гладкий, без этой шкуры лишней🤣.
Сыну тоже сделали
ПесиКот• 22 августа 2024
навчіть його митися
Лика-прилипка• 22 августа 2024
Пусть жена тоже повлияет, вместе вы добьётесь своего. Учитесь находить контакты с людьми и действовать сообща.
Тракторні війська• 22 августа 2024
Писечный тролль завёлся.
автор МЕСТО_Встречи • 22 августа 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Що такі сини у нас існують?! Здивована. От би мій був як ваш синуля!
А він у вас чим аргументує своє прохання?
Доктор Варвар• 22 августа 2024
Все мои мужчины были необрезанный, ничего нигде не скапливалось и не воняло
Вы пробовали заставить его мыться чаще чем раз в неделю (наверное такой нужен срок, что б там собрать залежи)
Доктор Варвар• 22 августа 2024
Ответ дляТракторні війська
Писечный тролль завёлся.
Он давно тут
Стебель березы• 22 августа 2024
То нехай миється частіше. Не пробували з ним на цю тему поговорити?
Тракторні війська• 22 августа 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Он давно тут
Даже вчерашнюю тему помню с подтиранием с длинными ногтями.
автор МЕСТО_Встречи • 22 августа 2024
Ответ дляУси Пуси
Та там мий не мий усе одно є як не крути. Щоб було ідеально треба кожну годину, але що з голівкою стане після стількох вимивать милом - краще не казати.

автор МЕСТО_Встречи • 22 августа 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Щоденно, але все одно це не те, не рятує.
автор МЕСТО_Встречи • 22 августа 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Сыну тоже сделали
Ви в Україні чи просто Магометанської віри?
автор МЕСТО_Встречи • 22 августа 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Як я можу зрозуміти - в усіх по різному. У вашого тиждень, а у мого і за півдня перші плівки з´являються на голівці та внутрішній плоті.
Хитрушка-чекушка• 22 августа 2024
Ну, договоритесь- он на обрезание, вы на лабиопластику.
Ганцю в кєдах• 22 августа 2024
А якщо він вас пожене робити наприклад лабіопластику, ви як, погодитесь?
Доктор Варвар• 22 августа 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
🤮
Гигиена должна быть минимум два раза в день + не мешало бы посетить врача и сдать мазки
Вопрос как можно себя не уважать и жить с засранцем - риторический
Кидстаффовна• 22 августа 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Собі теж щогодини намиваєте , троль ?
Однозначно• 22 августа 2024
Только личным примером. Отбеливаете анус под обрезанный член и сообщаете ему об этом.
Николай-b526• 22 августа 2024
пол жопы заодно отрежьте..))
автор МЕСТО_Встречи • 22 августа 2024
Ответ дляДоктор Варвар
🤮
Він миється як і всі люди. Ще раз кажу.
КликОЛЬКА• 22 августа 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Говорит так чище. У него друг обрезание по мед показателям сделал, ну они там что то обсуждают.