Як позбуватися українців і чому Семен Новіков приніс золото Болгарії. Харківʼянин. Він в одній категорії з Беленюком і йому не дозволили їхати від України, бо їхав Беленюк депутат Слуги Народу. Тому він поїхав від Болгарії і приніс їм перше золото.Жан Беленюк - у нас депутат "слуги народа", хто з чиновників збірної захоче переступити дорогу до мрії депутату владної фракції і дружбану президента?
Семена Новікова турнули несправедливо. Будь-хто на його місці відчув би образу до такого "спорту".
І тому він плюнув і став виступати за Болгарію.
І довів, що саме він був правий.
Жан Беленюк має третє місце. Семен Новіков перше.
Тепер Семен Новіков приніс Болгарії її першу і єдину золоту медаль. А ми втратили свою 4-у.
Olga Zelenyak• 23 августа 2024
А что по каждому виду спорта только один человек может представлять страну?
Lena-Lena12• 23 августа 2024
Жан давав інтерв’ю, сказав, що Новіков сильний спортсмен, що вони давно знайомі, і Жан би йому все одно програв. Тобто дуже достойно сказав про конкурента. Новіков так само достойно сказав про Україну, про родичів в Харкові. Так склалося, що він громадянин Болгарії тепер. Тому і виступав за цю країну. А ось чому «так сталося», то треба подумати… яка є підтримка для наших спортсменів? Чи достатня вона? Хз… я не спортсмен… Думаю, спортсмени теж люди, шукають, де краще, де є умови розвитку й заробітку.
Ответ дляLovesmum
Звісно зараз легко судити коли відомо хто виграв,
По правилам на Олімпійських іграх в греко-римській боротьбі представляє країну лише один спортсмен - перший номер збірної.
Харків´янин Семен Новіков роками вимагав: хто повинен мати право представляти Україну - він чи Жан Беленюк - треба визначити у очному поєдинку між ними.
Справедлива вимога, чи не так?
Насправді, Жан Беленюк, з усієї поваги до його минулих титулів і заслуг, сьогодні як спортсмен вже не молодий. Йому вже 33. Це дуже солідний вік у цьому спорті. Він і сам це, очевидно, вже відчував, бо ще перед ОІ оголосив, що після Ігор завершить свою кар´єру.
А от іранець, якому Беленюк програв дорогу до золота, це молодий бичара, 22 роки. Це інша енергія, інший напор.
Семен Новіков молодший на 7 років (26). Але при цьому він також досвідчений спортсмен, який уже приніс Україні титул чемпіона Європи.
Тому не дивно, що Семен Новіков відчував і амбіцію, і силу цю амбіцію втілити - вірив, що зможе перемогти Беленюка в чесному поєдинку. Молодий спортсмен, до того ж вже зі своїми титулами, звик відстоювати свою позицію і на килимі, і в житті мав характер не втягувати голову в плечі і, як в нас прийнято, - ’не лаятися’, а відстоювати свої права. Тому вимагав права довести всім у збірній, що саме він новий чемпіон, який має представляти країну.
Але, за словами Семена, скільки він не вимагав, менеджмент збірної, функціонери, тренери лише відводили очі і мовчали.
А потім все стало ясно.
Без відбору і без пояснення було вирішено, що Україну представлятиме заслужений Жан Беленюк.І він програв.
Справедлива вимога, чи не так?
А потім все стало ясно.
Ответ дляLena-Lena12
Спортивное гражданство интересная вещь на самом деле, там свои интриги
Ответ дляРеверанс
Справедлива вимога, чи не так?
А потім все стало ясно.
Справедлива вимога, чи не так?
А потім все стало ясно.
який відбір на цю олімпіаду, якщо він вже 2 роки за Україну не виступає?
Ответ дляЛизочек
Беленюк,такий же довбень,як всі зелені.І безсоромний:
Я вмію боротися за своє,не тількі на килимі,а й поза ним.
Дійсно,чого там соромитися і якісь змагання робити.
Порішали по дзвінку,та й по тому.
Lena-Lena12• 23 августа 2024
Ответ дляРеверанс
Справедлива вимога, чи не так?
А потім все стало ясно.
Справедлива вимога, чи не так?
А потім все стало ясно.
На жаль… навіть нема чого додати… лише додам, така ситуація не лише в спорті. І почалося задовго до війни… вчені, медики, вчителі, особисто знаю приклади і цих сфер, коли наші не оцінили, а закордоном дуже швидко й достойно (у фінансовому плані) помітили спеціалістів. Шкода, що так. Людина, особливо чесний та гарний фахівець своєї справи, шукає можливості і реалізувати себе, і заробити для себе і родини. Сподіваюся, що колись моя країна буде тримати фахівців. А не лише потім згадувати, що вони «наші», коли в людини вже і громадянство інше, і діти громадяни іншої країни. Ех…
Lena-Lena12• 23 августа 2024
Ответ дляЛизочек
Зрозуміло. Великий спорт нині одні суцільні інтриги. І не лише у нас.
Ответ дляРеверанс
Справедлива вимога, чи не так?
А потім все стало ясно.
Справедлива вимога, чи не так?
А потім все стало ясно.
Ну видно ж що Ви взагалі в цьому не розбираєтесь.
Щось десь прочитали, щось десь почули і давай нести в маси неправду.
Не було там шансів потрапити на ігри від України. Дівчата вам все вірно пишуть.
Якщо що чоловік професійний спортсмен, в збірній Країни.
Спочатку розберіться, дізнайтесь нюанси, а потім пишіть.
Ответ дляOllka
Дуже гарно видно в чому саме Ви розбираєтесь.В цій темі Ви 0.
Коли не можете розібратися в фактах і хочеться поговорити і перейти на особистості.Про свого чоловіка взагалі сміхота.
Відкрито в розмові Беленюк ОСОБИСТО сказав,що порішав все за килимом.