Захворіла Ковідом, страшно. Перший раз перенесла восени 2020 більш-менш. Зараз якось гірше, кашель душить. Хто хворів другий раз? Як перенесли?
Гравітація• 23 августа 2024
Ответ дляTonya Linde
Мені просто цікаво чому люди які просто лежали з температурою, кашляли, чхали пишуть що хворіли ковідом? Чим симптоми ковіда відрізняються?
Багато в кого на роботі вимагають позитивний тест.
Я, наприклад, лікарняні не брала багато років вже. Мабуть, останній брала десь в 2013 році, коли була ангіна із втратою голосу.
А так, працюю бухгалтером. І якщо хворію, то працюю просто вдома. Бо сказала, що якщо візьму лікарняний, то до компа я не підійду. Так і порозумілися.
Ответ дляTonya Linde
Відрізняються. В мене так точно. В перший день біль в горлі, дикий головний біль і температура 38-39 при повній відсутності нежитю + біль у мʼязах і суглобах. Я як раз не чхаю і не кашляю
Гравітація• 25 августа 2024
Ответ дляPinkyPink
Типовий грип?