Бутерброд з ікрою• 26 мая в 10:41

Кто удалял родинки, поделитесь пожалуйста ощущениями

Как проходит удаление, под местным наркозом? Долго ли заживает, можно ли удалять несколько за раз, или это очень неудобно и неприятно?
Анонім Секретар• 26 мая в 10:45
У мене були темні невуси випуклі 2-3 мм на ніжці, так електроножем як папіломи видалили без анестезії. Чесно кажучи боліли 3 дні і шраміки у вигляді білих плям лишилися. Але краще білі плямки аніж таке темне і випукле на видному місці.

Дверной_Проем• 26 мая в 10:46
Недавно видаляла невуси на тілі і на обличчі до 5 мм. Робиться укол лідокаїну під невус, це єдине, що чуть відчувається, а потім чути лише запах) Не боляче, швидко.
В деяких місцях не залишилось сліду, а в деяких ще є ледь помітні червоні цятки. Видаляли радіохвильовим методом.
На відкритому місці краще робити в зимовий період, коли менш активне сонце.
Котомафия• 26 мая в 10:48
О чем вы зимой думали ? Летом их не удаляют . Мне удаляли лазером с обезболивающими уколами, неприятен сам укол , потом уже ничего не чувствуешь , корочка отваливается через 2 недели , на ее месте сначала белое пятнышко которое со временем становится как вся кожа
Тріль!• 26 мая в 10:48
Большую родинку удалили быстро и без проблем, но заживала долго так как на месте, которое постоянно было в контакте с одеждой и телом
автор Бутерброд з ікрою • 26 мая в 10:48
Ответ дляКотомафия
та я подожду зимы без проблем))
Котомафия• 26 мая в 10:49
Ответ дляДверной_Проем
Сколько штук удалили ?
автор Бутерброд з ікрою • 26 мая в 10:49
Ответ дляТріль!
а их ничем не заклеивают, пластырем, как рану например?
Дверной_Проем• 26 мая в 10:49
Ответ дляКотомафия
Сколько штук удалили ?
4 на тілі і 1 на обличчі
Анонім Секретар• 26 мая в 10:50
Ответ дляБутерброд з ікрою
Ні, воно має заживати на відкритому повітрі, щоб не загнило.

Дверной_Проем• 26 мая в 10:50
Ответ дляБутерброд з ікрою
відразу після видалення разово заклеюють пластирем, а якщо на відкритому місці (обличчя), то ще тиждень треба буде заклеювати
Тріль!• 26 мая в 10:50
Ответ дляБутерброд з ікрою
Можно заклеить, но постоянное трение и давление долго не давали зажить ране
автор Бутерброд з ікрою • 26 мая в 10:53
Ответ дляДверной_Проем
у меня в основном на животе, там как раз одежда постоянно будет задевать...
Дверной_Проем• 26 мая в 10:56
Ответ дляБутерброд з ікрою
в мене на тілі теж були в таких місцях, де постійно задівала (особливо за вухом). Вам треба буде мазати бетадином 7 днів і він загоїть, можна заклеювати (за бажанням). Я заклеювала лише на обличчі.
Через тиждень там уже буде просто п*ятно.
автор Бутерброд з ікрою • 26 мая в 10:58
Ответ дляДверной_Проем
спасибо!
Нічого вдягти• 26 мая в 10:59
Зачем летом это планировать? Все уже знают что такие процедуры делают зимой
Дверной_Проем• 26 мая в 11:01
Ответ дляНічого вдягти
можна це питання обдумувати з літа і поставити в плани на зиму. Чом би й ні. Автор цікавиться досвідом.
Правильно_Валерчик• 26 мая в 11:02
Ніякого обезболення, хоч була така можливість.
Лазер і все. Терпимо, запах горілого лише схиляє до думок : то я так горю і лікарка щось не то робить , чи так має бути ?
Але добре пишуть дівчата вище, що краще видаляти, коли сонце не таке активне.
Автор, щоб швидко загоїлось,має бути високий рівень білка в крові.
Дідова баба• 26 мая в 11:03
видаляла і на тілі і на обличчі. Ніякого дискомфорту, тільки почекати поки заживе. В одному місці на підборідді залишився рубчик, тому що глибокий невус був. Але краще так, ніж він.
Тро Нью-Йорку• 26 мая в 12:27
Удаляли очень много, по рекомендации дермалологов, штук 15-20. За раз удаляли максимум 3. Выжигали под местной анестезией. Не больно, но сильный запах горелой кожи. Потом не болело, но очень долго заживало, месяц +-. Мочить не желательно максимально долго. Везде остались заметные круглые шрамы. Удаляла 20 и 10 лет назад.

Водійка хімарса• 22 июня в 19:15
Видаляла 2 на обличчі, під місцевим знеболенням. Швидко зажило. Треба було давно видалити і не тягнути. Ще є 2 на шиї, вже піду ближче до холодів