Моя улюблена страшко• 25 августа 2024

Оришківці лікувальна вода

Дівчата,хто купався в мінерально-бішофітних водах в цому відпочинковому комплексі?
Як організм переніс це навантаження?
Хочу поїхати на кілька днів,але боюсь ,що суглоби болітисуть.
Бо закарпатські термали мені лише шкодять,хоча я дуже помірно їх приймала.

А тут недалеко,відгуки гарні,кухня смачна і готель відкрили .
Десь трошки розвіятись з користю,от Вас запитую
Гарного дня!
Роздратована шкіра• 25 августа 2024
Мені дуже сподобалося. Суглоби перенесли нормально. Фарбу з волосся тільки вода та вимила. Сервіс нормальний, ціни помірні порівняно з Закарпаттям. Тільки довго в цій воді сидіти не можна. Годинку. Потім можна подивитися навколишні містечка.

автор Моя улюблена страшко • 25 августа 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Дякую за відгук.
Візьму до уваги про фарбу))
Так,я знаю,що довго не можна.
Писали,що перший раз взагалі 7 хв.
Роздратована шкіра• 25 августа 2024
Ответ дляМоя улюблена страшко
Дякую за відгук.
Візьму до уваги про фарбу))
Так,я знаю,що довго не можна.
Писали,що перший раз взагалі 7 хв.
Нам годину дали. Сподобалося, що не всі в одному, а кожному окремо виділяють басейн. Вода сподобалася, набагато концентрованіша, ніж в термальниках. Не гаряча й не холодна, дуже класні гідромасажні пристосування в басейні. Повертаючись з гір, по дорозі на Київ тут класно розслабитися . Але якщо тиждень -два, треба добре продумати дозвілля.
Ответ дляРоздратована шкіра
Дякую гарно.
Ми з чоловіком для проби .
Нам 120 км.
Лише недавно написали,що відкрився невеличкий готель,то на вихідні би спробували.