Дело было давно• 26 августа 2024

Почали вночі зьявлятися такі висипи, чешеться. Що це?фото

У сестри почали з´являтися такі висипи, перший раз на животі, вночі зачесаалось згодом пропало. Пройшов день вже на інших місцях зьявилося. Що це може бути. Записалась вже до дерматолога.
Нічний дожор• 26 августа 2024
Крапивница
So_so• 26 августа 2024
Это крапивница - аллергия, нужно к аллергологу экстренно
Докладальниця• 26 августа 2024
Може алергія на тварин
пу_пугренчик• 26 августа 2024
принять что-то от аллергии.Это без рецепта и хуже не будет.И вспоминать-что ела накануне.Хотя это может быть на что угодно
Незнакомлюся• 26 августа 2024
Алергія, хочаб супрастин тре випити
бювет_в_обед• 26 августа 2024
Кропивниця. Щоб зняти швидше прояв, треба вколотися. В мене двічі таке було
Fashion4• 26 августа 2024
Крапивница. Я болела год ей. Потом она у меня в отёк Квинке переросла. Может быть на что угодно, еда, косметика, животные, у меня была на нервной почве. Сходите к доктору обязательно. И желательно выпить антигистаминный препарат
автор Дело было давно • 26 августа 2024
Ответ дляДокладальниця
Може алергія на тварин
Тварин немає
Незнакомлюся• 26 августа 2024
Ответ дляДело было давно
Тварин немає
Серпень самий алергічний місяць - цвіте амброзія, полинь, сонячник і т.д може бути будь на що
Пасхальний тролік• 26 августа 2024
клопы
Докладальниця• 26 августа 2024
Алергія точно. На хім засоби або на їжу.
У мене була алергія на одяг і на піжаму навіть. Тому я синтетику мінімалізувала.
ПотеряласЯ Я...• 26 августа 2024
Може чимось прала, ополіскувала постіль, якщо лиш вночі, може гель для душу
Королева спама• 26 августа 2024
крапивница 100 процентов
ПробілНеПрацює• 26 августа 2024
Ответ дляДокладальниця
Може алергія на тварин
Або на ковдру, якщо лише вночі
ПробілНеПрацює• 26 августа 2024
Ответ дляFashion4
Ви так і не зрозуміли на що? Не лікували, поки набряк не з´явився? Швидка уколи робила?
ПробілНеПрацює• 26 августа 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Мені здається, алегрія на пилок дає в першу чергу подразнення на органи дихання, а не на живіт....
Докладальниця• 26 августа 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Або на ковдру, якщо лише вночі
Як на мене то вже краще одіяло з вати, бо ж від синтетики можна очікувати чого завгодно.
ПробілНеПрацює• 26 августа 2024
Ответ дляДокладальниця
Синтетика як раз гіпоалергенна, найгірше - вовняна ковдра. Хоча вата теж ок.
100pudov• 26 августа 2024
Кропив´янка. Ідіть до лікаря. Зробоять укол проти аоергії
sky-labs• 26 августа 2024
Важно попасть к грамотному гастроэтерологу, который направит на дуоденальное зондирование.
Дрібка щастя• 26 августа 2024
Средства для стирки, гель для душа, кремы не меняли?
Fashion4• 26 августа 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
На нервной почве. Уровень кортизола повышается во время стресса, надпочечники выделяют кортизол. На фоне повышенного кортизола появилась крапивница.
ПробілНеПрацює• 26 августа 2024
Ответ дляFashion4
Ого. Будьте здорові!
Fashion4• 26 августа 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Ого. Будьте здорові!
Навзаєм ❤️
Бабайко• 26 августа 2024
Ответ дляFashion4
А как избавились от крапивницы?
Fashion4• 26 августа 2024
Ответ дляБабайко
А как избавились от крапивницы?
Это был долгий путь. Сначала села на диету, исключила алкоголь. Потом пила гомеопатию.
, мумиё, чистила печень. А в итоге помогли успокоительные, ну и самое главное, я исключила источник стресса
Творю чудеса• 26 августа 2024
Клещ не кусал?