Дівчина Бобула• 30 августа 2024
Чому мене не зрозуміли? І що ви бачите поганого в такій ситуації?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3594471
Минула моя тема. Що поганого в тому, що я попросила у сина номер фотографа. Я б написала або подзвонила і попросила фото в нормальній якості. На тому все. Кого б. Я образила?
Кондуктор трамвая• 30 августа 2024
Читала ту тему. И вы не правы. Как минимум странно то, что Вы будете звонить фотографу и просить фотографии, чтобы скинули лично Вам. К тому же, если там договаривалась невестка. И изначально фото скинули ей. И у неё не было претензий к качеству фото. То вы там каким боком? Кто вы там вообще? Левые люди. Невестка вам скинула фото, хотя могла этого и не делать. А вам опять всё не так. Вы обидели невестку и хотите ещё и обидеть чужого человека(фотографа) Зачем вы опять суните свой нос? Вам когда фото скинули. Почему сразу невестке не сказали, что фото плохие?
Редисочка• 30 августа 2024
Вообще уже расслабилась свекруня тролль! Не стала даже новую тему выдумывать, просто дала ссылку не предыдущую. Возмутительно!
Я погнала• 30 августа 2024
Ответ дляЛика-прилипка
То Ви таки їздили на хрестини?
Так фото ж з хрестин
Не пириживай• 30 августа 2024
Ви як моя свекруха, замість того, щоб до сина свого звертатися, до невістки чіпляєтеся.
Всі питання до вашого дорогого синулічки.
Не пириживай• 30 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
Так фото ж з хрестин
Ну так фото з хрестин бувають і без свекрухи
Я погнала• 30 августа 2024
Ответ дляНе пириживай
Це мрія невістки автора теми, але на жаль... фото з свекрухою
Не пириживай• 30 августа 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Фото хороші, просто старша людина не може користуватися гуглдиском, а лише телеграмом.
Лика-прилипка• 30 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
Так фото ж з хрестин
Ну то може просто фото хрестин, без сквекруні
Не пириживай• 30 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
Для цього є фотошоп :)
Дівчина Бобула
• 30 августа 2024
Ответ дляНе пириживай
Так я до сина і звернулася. А не до невістки.
Качка в тапцях• 30 августа 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Дайте сину 100грн, хай вам ті фото надрукує
Борода• 30 августа 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Ну так він же вам сказав все, чи ні?
Дівчина Бобула
• 30 августа 2024
Ответ дляНе пириживай
Так ми і хотіли, щоб вона на Гугл диск скинула. А не в вайбер чи телеграм.
Губки-уточкой• 30 августа 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Ви в реальному житті теж така притрушена?
Області пітьми• 30 августа 2024
В чем проблема записать на флешку и вам дать? Или сохранить в файлообменнике. Зачем пересылать через мессенджеры? Невестка с сыном тупые.
Дівчина Бобула
• 30 августа 2024
Ответ дляГубки-уточкой
А що не так? Я до сина звернулася з проханням, щоб невістка дала номер телефону фотографа. Невістка не захотіла йому давати номер телефону. Хто притрушений?
Лика-прилипка• 30 августа 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Ну невыстка Вас добре знає, тому і не дала, щоб Ви сторонній людині мізки не виносили
Герцогиня• 30 августа 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Дайте посилання на тему про хрестини
Кондуктор трамвая• 30 августа 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Там тупая свекровь. Скорее всего. Если б она нормальной была. И с Гугл диска на диск перекинуть проблем нету. С её отношением к невестке и внуку, и так пусть спасибо скажет, что скинули.
Губки-уточкой• 30 августа 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Нормальна людина не буде дзвонити до фотографа
Я погнала• 30 августа 2024
Ответ дляДівчина Бобула
ви. Бо треба було до сина звернутися, щоб дав фото в нормальній якості. А то вас син ні у що не ставить, а всралась невістка.
Дівчина Бобула
• 30 августа 2024
Ответ дляГубки-уточкой
А що в цьому не нормального?
Лика-прилипка• 30 августа 2024
Ответ дляГерцогиня
Дайте посилання на тему про хрестини
Там серіал, тем із 20 вже
Банан-барабан• 30 августа 2024
Потрібно було прийти зі своїм фотографом. Якщо замовнику все норм, а замовник ваш син та невістка, вони мають права не давати телефон фотографа.
Герцогиня• 30 августа 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Там серіал, тем із 20 вже
Та я його дивлюсь, а от серію з хрестинами пропустила(((
Самохвалова• 30 августа 2024
Ответ дляДівчина Бобула
А що в цьому не нормального?
не видомовлялись з фотографом, чому він повинен вам щось висилати?
Дівчина Бобула
• 30 августа 2024
Ответ дляЯ погнала
В нього немає фото. В тому і проблема.
Банан-барабан• 30 августа 2024
Ответ дляДівчина Бобула
А що в цьому не нормального?
Судячи з ваших тем, вони розуміють, як ви вижрете чайною ложкою усі мізки фотографу.
Лика-прилипка• 30 августа 2024
Ответ дляГерцогиня
Та не було серії. Хрестини в батьків невістки робила і свекруня металася чи їхати чи ні. То я і питаю: чи поїхала?