Залатавая• 22 сентября 2024
Що робити мм бабусею. Вона доведе мого тата.
Тато має 67 років. Багато хвороб, гіпертонія .. завжди з тиском. Бабуся 84 роки, завжди здорова була, але влітку був інсульт , мама с татом поставили на ноги її, але почався треш. Вона веде себе неадекватно. Кричить на дворі що її не кормлять, що водички не дають. Що її травлять клафілвном. Розкидає речі, їжу с холодильника кидає на підлогу. І багато іншого. До її будинка вже ніхто не підходе.. тато на такому стресі …. І просто якась безвихід… тато приїжджає кожен день до неї, але вона хоче щоб він жив ж нею. А він не може
Залатавая
• 22 сентября 2024
Ответ дляТворог для розжига
В будинок для літніх людей
Я йому казала. Він каже як я маму віддам туди ….
Лялька в колисці• 22 сентября 2024
Это болезнь.
Папе объяснить, что нельзя принимать её болтовню на свой счёт, она не понимает что говорит.
Вареничніца• 22 сентября 2024
Ответ дляЗалатавая
Ну можна підібрати більш комфортний за державний.
Залатавая
• 22 сентября 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Это болезнь.
Она говоре йому що жалкує що народила, кляне всіх ….
Творог для розжига• 22 сентября 2024
Ответ дляГЛЮкоза
Альцгеймера. Це жахлива страшна хвороба
Ви спутали з іншою хворобою
KristinkaCute• 22 сентября 2024
Остаётся только принять ситуацию. Если отец ваш против того чтобы отдать бабушку в спец. Учреждение вам для его же здоровья остаётся с мамой только подменять его. Например 1 день он с ней, следующий вы, потом мама, потом снова он. Можно для начала нанять сиделку для бабушки, пусть отец выберет ту женщину которой смог бы довериться.
ГЛЮкоза• 22 сентября 2024
Ответ дляТворог для розжига
Ви спутали з іншою хворобою
Та ні не сплутала. Після інсульту може швидко розвиватись
Вареничніца• 22 сентября 2024
Ответ дляТворог для розжига
Ви спутали з іншою хворобою
Не всі розуміють різницю між деменцією і Альцгефмера. Моя свекруха, наприклад, каже, взагалі синдром Дауна.
Творог для розжига• 22 сентября 2024
Ответ дляKristinkaCute
Ага и теперь, жертвенность всплывает. Отец против, значит давайте еще отравим жизнь и другим: жене и дочери
Мейк-ап форева• 22 сентября 2024
Психіатр виписує ліки і вони ходять спокійні такі одуванчики.
Залатавая
• 22 сентября 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Супер дякую
КАПСЛОЧНИЦА• 22 сентября 2024
Ответ дляKristinkaCute
Тут сначала надо выяснить ,есть ли деньги на ту сиделку,тем более на учреждение. И желание бабушки,при первом же визите чужого человека,она начнет кричать,что ее обокрали и хотят убить.
Мейк-ап форева• 22 сентября 2024
Ответ дляЗалатавая
Супер дякую
Зверніться це хвороба. Випишуть ліки
Наездница• 22 сентября 2024
Ответ дляЗалатавая
Можливо заспокійливі?
Рекламама• 22 сентября 2024
Саму основну рекомендацію автор пропустила - конс прихіатра ! Пишу як лікар що працює в інсультному відділені
Обнемашечка• 22 сентября 2024
Ответ дляЗалатавая
Это последствия инсульта.
Невидимка Майя• 22 сентября 2024
Деменція, психіатр, можливо пігулки щоб трохи знизити прояви. Нажаль це дуже важко((( є можливість в спецзаклад розмістити
Наездница• 22 сентября 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Бабушка поедет к психиатру?
Можна і психіатра привезти, питання ціни
ГЛЮкоза• 22 сентября 2024
Ответ дляЗалатавая
Супер дякую
Але проблема в тому, що вона їх пити небуде нізащо. Такі люди тепер підозрюють всіх у всьому. Тому то марні надії
Нічна ненажера• 22 сентября 2024
Ответ дляЗалатавая
Она не жалеет о том что родила Вашего отца, это инсульт её скосил так. Возможно невролог ей поможет, и хотя бы будет шанс на спокойствие.
СкумбріяП8• 22 сентября 2024
Ответ дляГЛЮкоза
это дeмeнция.
Черговий по кухні• 22 сентября 2024
Ответ дляЗалатавая
Це деменія.
По психіатра і підбирати препарати, які гасять такий стан.
Невидимка Майя• 22 сентября 2024
Поясніть батьку що так буде краще для всіх, для нього в першу чергу, бо з такими хворими , часто діти що доглядають не витримують помирають раніше за батьків за якими доглядають. Або втрачають останнє здоров´я. Тим самим у вас буде обуза подвійна, не дай бог звісно.
Наша ходила в сільську раду казала що в неї гроші крадемо, билася, не пила таблетки ви мене отруїти хочете((( як згадаю... І це ще дрібниці.