Котики-муркотики• Изменено 01 сентября 2024

Хто повертав подарунки колишньому?

Суть в тому, що він мене звинувачує в тому, що я хотіла від нього отримати якусь користь. Зараз дуже неприємно і хочеться відправити йому, те що він мені дарував
відразу скажу, це не дорогоцінності, не техніка, а все дуже скромно, типу футболка, халат, духи, хоча один раз подарував срібні сережки) Коли ми познайомились, він навіть не працював. В подальшому працював в магазині консультантом, машин, квартир у нього немає, всі 32 своїх роки живе з батьками, він їм гроші не дає, вони його годують. Зараз це пишу і розумію, що як я могла вляпатись в таке) Але мене просто нудить, від того що він мені видав...🤦🏼‍♀️Можливо, хтось повертав подарунки колишнім?)
автор Котики-муркотики • 01 сентября 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Скільки вам років?
Вибачте, але складається враження, ніби ви не доросла жінка, а дівчинка 18-річна.
Що вас смущає?) Те що я була з не зрілою особою і він мені розказує, що я від нього щось хотіла отримати, і рахує кожну подарену тряпку, мені такі подарунки не потрібні.

іронічна антитеза• 01 сентября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Смущає те, як ви розмірковуєте.
Хочете чогось, але плануєте зробити нелогічні речі, які не призведуть до того, про що ви пишете.

Те, що він розказує, як незріла тамнеадекватна особа, вас не має хвилювати. Повернувши одяг та речі, ви для нього не перестанете бути ’меркантильною’.
Ответ дляіронічна антитеза
Смущає те, як ви розмірковуєте.

Таким поступком я покажу, що мені не треба його речі, навіть цей дріб´язок. Стосовно того що напевно він так і буде думати, хоча мені вже всеодно, що воно там думає, мене засмутило те, що такий бідняк, і таку дурість мені розказує.
іронічна антитеза• 01 сентября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
То він просто нерозумна людина.
Забудьте про нього.
Не варто робити ніяких повернень, в цьому немає ніякого сенсу.
Ви для нього меркантильна за замовчуванням, оскільки брали від нього подарунки.
іронічна антитеза• 01 сентября 2024
Окрім того, його мозок змушує його звинувачувати вас, щоб не думати про те, що насправді причина розставання в його особистих якостях.
ГоловнаЯ• 01 сентября 2024
Ау, ничего не отдавать! Сказать - подарочки, неотдарочки)) Пусть думает что хочет, не велики те подарочки, чтобы утверждать какая вы меркантильная))
Спасу мир• 01 сентября 2024
Моральний урод ваш колишній.Але це винуваті його батьки,мабуть ображали в дитинстві.
Спасу мир• 01 сентября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Да пішов він в дупу.Я просто пр4зираю тауих чоловіків.Дуже нагадує мені мого колишнього чоловіка.
В танке• 01 сентября 2024
Я когда-то вернула. Могла бы не возвращать. Но я возвращала именно украшения и технику.

Ответ дляСпасу мир
Не думаю, в мене гарне враження від батьків.
Карамбулкул• 01 сентября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Чесно блювати хочеться від однієї думки про те що він там собі думає
какая разница, что он думает? как это на вас влияет?
а если он думает, что вы шлюха, а вы девственница, будете бегать за ним , хватать за руки и уговаривать проверить?
собака лает - ветер носит!
Спасу мир• 01 сентября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Тоді це дитина з дитбудинку.
Карамбулкул• 01 сентября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Хоча те що було в мене...він би за машину можливо мені очі видрав
вот повезло, что узнали на стадии халата.)))
СпайдерВумен• 01 сентября 2024
Если бы это были драгоценности , техника и ТД , вы бы ему их не отправили. А футболки, халат и серебряные сережки конечно отправляйте.
рукиЖимолости• 01 сентября 2024
Ничего никогда не возвращала. С чего вдруг?
И да, меркантильной сукой я была много раз. Мне безразлично чужое мнение😂
Привіт з ботойбіччя• 01 сентября 2024
Не возвращала. Это было кольцо с бриллиантом, набор посуды и какая-то ерунда типа футболок, трусов.
Хотя он прям требовал
аромат Жука• 01 сентября 2024
Я возвращала, он не требовал, самой захотелось все вернуть
Губка Боб• 01 сентября 2024
Баби дури, чесне слово
Зв´язатися з мудаком у якого це написано на лобі, отримати від нього купу гавна, а потім ще щось писати йому , доказувати що ти не така,відправляти труси назад
Заблокуйте і забудьте
Ще чого....заморочуватись відправками і т.д
Губка Боб• 01 сентября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Таким поступком ви покажете що ви дура

viter33• 01 сентября 2024
Лише одна повернула золоті прикраси. Навіщо - не розумію
Подарунки не повертаються !!
Ответ дляГубка Боб
Таким поступком ви покажете що ви дура
Я і так в його очах меркантильна дура) мені пофіг, що воно там собі шифрує, нормальний чоловік цю уйню про жінку не думав і тим більше не говорив, а таке нехай сидить, соплі жує)
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Хотя он прям требовал
Треба було труси повернути
Ms. Скромность• 01 сентября 2024
Автор, будьте умной. Если уж решили показать как Вам не впали его подарки, сложите пакет из самого ненужного - футболка, халат и другое тряпье, открытки там, игрушка, что угодно и на мусорку! А в мусорке сфотографируйте, затем напишите что возвращаете все подарки, забирать из контейнера там-то. И в блок его! А сережки и что понравилось оставьте. Нет смысла их выбрасывать, бомжам оно не поможет.)