Ms. Iphone• 04 сентября 2024
Флутафарм і волосся
Приймаю флутафарм і кок від гормонального збою і ага (андрогеннтична алопеція)вже місяць. Знизилась жирність шкіри, голову мию на 5 день, а не на 2, але випадіння волосся не зменшується. Хто теж так лікувався? Були результати? Чи зменшилося випадіння волосся?
Ms. Iphone
• 04 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Месяц это очень мало, но назначение ок+фф сильно смущает.
Через гепатотоксичність?
Проби поки норм, почуваюся добре, хоча мене це теж хвилює
Ms. Iphone
• 04 сентября 2024
Ответ дляТриАна
Випадіння у мене не було ні до не під час
Жирність тоді зникла і таке наче живіше волосся було
Як припинила все вернулось як до
В мене стало сухе і ніби тонше (буквально за 2 тижні
Ответ дляMs. Iphone
Через гепатотоксичність?
И это тоже, но также перспектива - это же не лечение по сути, как и миноксидил, пьешь - тестостерон снижается, прекратил - обратно.
Как бы врач должен планировать на долгий период эту коррекцию, почему не просто ОК, Ярина например или даже Диане35.
Ms. Iphone
• 04 сентября 2024
Ответ дляSo_so
У Вас нет поликистоза яичников? Проблем с овуляцией? В норме индекс хома?
Нема, індекс Хома, 17он в нормі. Не в нормі андромтендіон і глобулін, що звязує гормони. Овуляція була. Цикл збитий, став коротшим і нерегулярними
Ms. Iphone
• 04 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Мені призначили джаз
Фея_3уровень• 04 сентября 2024
Ответ дляMs. Iphone
Мені призначили джаз
Часто назначають фоутафарм з ОК
Так як на фоутафармі строго не можна вагітніти.
Після курса флутафарма,якщо не планується вагітність і пройде гостра фаза випадання волосся, можна залишити тільки ОК