Куда ж без меня• 07 сентября 2024

Мені і смішно, і боляче на це дивитись

Конфиденциальность• 07 сентября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Широкий розподіл.
В первых четырёх, в каждой из них, я жила более 10 лет. А в последних трёх много знакомых, потому что плотно сотрудничали по бизнесу. Географически не такой уж и разброс.

Доль Чекомбана• 07 сентября 2024
Ответ дляНепонятно
А чому вони повинні працювати фізично, якщо вони мають вищу освіту і все життя працювали головою?
Разве речь шла о том, что они должны?
Многие люди ехали думая что это ненадолго, многие просто не способны выучить язык до уровня, котов я позволить работать на квалифицированной работе, многие находятся в состоянии глубокой депрессии, не смотря на то что они в безопасности.
Все намного сложнее, чем просто наличие или отсутствие желания идти работать.
Квітка Миру• 07 сентября 2024
Ответ дляНепонятно
Якби працювали головою, а не просто клерком в офісі, то за 2 роки вже б вивчили мову, підтвердили диплома і найшли роботу. Знаю такі приклади. Лікар та інженер.
Та і наприклад то й же маркетолог чи продажник з досвідом і реальним знанням англійської може знайти роботу по спеціальності.
автор Куда ж без меня • 07 сентября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Я дивлюсь не георграфічно, а за мірою окупації.
Йосип_молодий• 07 сентября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Тем не менее, немцы публикуют статистику, что подавляющее количество людей не работает по крайней мере официально.
Какой вы хотите совет?
Я никого не ненавижу, просто констатация ситуации и мое видение как оно будет дальше.
Бо в деяких випдках дісно вигідніше не працювати. Це з власного досвіду. Наприклад, в Чехії, якщо працюєш навіть на мінімалку, то скасовують виплати та всі можливі пільги. Мені з двома дітьми взагалі це невигідно, бо не вистачить навіть на їжу після сплати за житло.
Непонятно• 07 сентября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Разве речь шла о том, что они должны?
Але це розумієте ви. Інші 99% відсотків украіночок горла пере гризуть тим, хто на виплатах
Непонятно• 07 сентября 2024
Ответ дляКвітка Миру
Ви така розумна, я дивлюся :)

Радостина• 07 сентября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Все будет намного проще. Закончится временная защита и выплаты, большинство вернется без министерства и наживки на украинскую стоматологию.
Чоловіки не повернуться
Доль Чекомбана• 07 сентября 2024
Ответ дляРадостина
Чоловіки не повернуться
Как жить в стране нелегально?
Ответ дляДоль Чекомбана
Как жить в стране нелегально?
Щось придумають. Влаштуються на роботу через компанію посередник. Отримають робочу візу.
Доль Чекомбана• 07 сентября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Вы такая интересна, как будто получить рабочую визу это просто. Если бы это было просто, то уже все были бы с ними.
Продавчиня кіз• 07 сентября 2024
Ответ дляЙосип_молодий
А в Чехії все ще є допомога ? Якщо можна, напишіть докладніше. Якщо їхати з 1 дитиною, виплат вистачить ? Житло надають ?
Радостина• 07 сентября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Так навіщо їм робоча, якщо в них по тимчасовому захисту?
Доль Чекомбана• 07 сентября 2024
Ответ дляРадостина
А так ее можно без проблем оформить?
Защита закончилась и на следующий день всем визы раздадут, да?
Виза нужна потому что в некоторых странах она ведет к ПМЖ.
Ответ дляДоль Чекомбана
Ну, це справді складно. Знайома вже пропрацювала рік через компанію-прокладку. Подовжувала контракт сама, без компанії. Поки що контракт на рік з можливістю подовження. Ще рік і може отримає безстроковий контракт з яким буде подаватися на робочу візу. Ось план реальної людини з реальною роботою. Інший знайомий фарбує машини, тимчасова занятість, бл вчить мову. Чому ні? Люди знаходять шляхи як залишитись в країні. Принаймні забезпечують себе самі.
Доль Чекомбана• 07 сентября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Давайте начнем с того, что большинство людей не знаю язык, достаточный для того, чтобы работать на квалифицированной работе.
А тому кто красит машины в подавляющем большинстве стран виза не светит даже с языком.
Ответ дляДоль Чекомбана
А так ее можно без проблем оформить?
Ніхто не каже, що це легко. Але це набагато легше якщо є хоча б контракт на рік на руках.
Доль Чекомбана• 07 сентября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Ну так давайте вернемся к моему первому комментарию в этой теме. Большинство людей вернутся как только закончится временная защита. Именно она дает право находится и работать в странах ЕС и других, которые принимают украинцев.
Ответ дляДоль Чекомбана
Подивимось. Нічого не можу сказати. У нас в таборі був охоронец з Македонії. Він приїхав як біженец. Влаштувався охоронником. Працює вже 8 рік. Ще пів року і каже, що буде подаватись на громадянство. А українцям типу має бути ще легше, бо до нас лояльніші німці.

Ответ дляДоль Чекомбана
Ті, хто не придумають що тут робити так, повернуться.
Доль Чекомбана• 07 сентября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Вы тоже говорите.
Ответ дляДоль Чекомбана
Вы тоже говорите.
Що казати? Мені йому нема чого казати.
Йосип_молодий• 07 сентября 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
От с 1.09 скасували безкоштовне житло. Його зараз надають тільки на перші 90 днів + виплати 4800 корун на дорослого, на дитину залежить від віку (+/- стількі ж). Також сплачують вам страховку. Після цих 90 днів ви мусите самі оплачувати житло. Але вам будуть доплачувати. 6 000 на вразливу особу ( діти до 18 років, пенсіонери, інваліди, доглядальники за інвалідами) і особам 18-64 роки - по 3 000. Плюс допомога на дорослого після 90 днів буде 3100 корун, на дитину від 4100 до 4 600 в залежності від віку. Страховку вам будуть оплачувати, тільки якщо ви стоїте на Уряді праці (як Центр зайнятості). Там багато нюансів. У мене, наприклад, одна дитина інвалід. Тому в мене досить велика допомога, бо я також вважаюся вразливою особою і на дитину-інваліда також платять більше, ніж на здорову дитину. Якщо зберетеся їхати, можете написати мені в особисті, я вам допоможу.
Йосип_молодий• 07 сентября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Якщо фарбувати машини офіційно, то дадуть робочу карту.
Доль Чекомбана• 07 сентября 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Зависит от страны. В каждой свои законы. Много где не дадут.
Йосип_молодий• 07 сентября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
В якій країні не дадуть? Є перелік робіт, з якими не дають? Там важливо, щоб людина могла забеспечити сама себе та свою родину. Європейці не дуже-то й хотять на такі роботи.
Доль Чекомбана• 07 сентября 2024
Ответ дляЙосип_молодий
В США, например.
Йосип_молодий• 07 сентября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
В США, например.
Ну, це не багато де. В Європі дадуть у більшості країн.
Доль Чекомбана• 07 сентября 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Это единственная страна правила которой я хорошо знаю. Про остальные я просто не в курсе. Это не значит, что там можно спокойно оформить визу.
Продавчиня кіз• 07 сентября 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Дуже дякую Вам. Я не можу поки що визначитися, що мені робити. Ми в Сумах, ще жодного разу не виїжджали. Але зараз щось мені вже зовсім не подобається. І от я поки що не розумію, чи шукати країну і їхати на пособіях, типу Германії, Данії. Чи обирати щось, де можна було б працювати. Я знаю, що в Чехії наших багато працює, роботу знайти не складно. Але я так розумію, житло сам тоді оплачуєш. Якщо працюючих 2 члени родино, то воно простіше у всьому. Але в мене так не буде. Донька підліток. Як там справи зі школами ? Оцієї суми майже 10 тис корун вистачить на прожиття чи ні, бо не орієнтуюсь в цінах там.