Куда ж без меня• 07 сентября 2024
Мені і смішно, і боляче на це дивитись
Куда ж без меня
• 07 сентября 2024
Ответ дляОбижулька
Якийсь гумор для недалеких.
Зараза, але який влучний
Доль Чекомбана• 07 сентября 2024
Все будет намного проще. Закончится временная защита и выплаты, большинство вернется без министерства и наживки на украинскую стоматологию.
Куда ж без меня
• 07 сентября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
І це правда.
Обижулька• 07 сентября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Зараза, але який влучний
Мені це не зрозуміти. Я і так в Україні просто тому що це моя земля тут всі мої родичі. Що тут влучного
Таракашечка• 07 сентября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Искренне желаю им всем остаться там, где сейчас сидят. Столько лет как то жили без них, потихоньку и дальше проживем.
Непонятно• 07 сентября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Крім Німеччини наші люди по всьому світу знаходяться і без виплат
Непонятно• 07 сентября 2024
Ответ дляОбижулька
Мені так само
Доль Чекомбана• 07 сентября 2024
После Второй мировой Советский Союз сделал ход конем. Они заключили с западом соглашение о принудительном возвращении всех советских граждан, которые уехали туда сами или были вывезены, но не хотели возвращаться в совок. И еще много лет после окончания войны западные страны таких людей высылали назад на родину.
Не исключаю что и сейчас такое будет, когда не будет военных действий.
Доль Чекомбана• 07 сентября 2024
Ответ дляНепонятно
Нет, Швейцария, Ирландия, например. Тоже есть выплаты. Это только только то, что я знаю, потому что там есть знакомые переселенцы.
Гарачий Чокалад• 07 сентября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Навряд.Подруга працює на держ службі,десь була нарада,прямим текстом-зменьшити кількість замовлення для підготовки вчителів і лікарів.Поки вони вивчаться,сильно зменьшиться кількість населення.
Доль Чекомбана• 07 сентября 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Это можно как уменьшить, так и увеличить без проблем в любой момент.
Квітка Миру• 07 сентября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Розбіглися, більшість вже працює і виплат не отримує. Єдине, що потрібно - отримати правильні документи, а не тимчасовий захист.
Доль Чекомбана• 07 сентября 2024
Ответ дляКвітка Миру
Угу, сущий пустяк
Непонятно• 07 сентября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Ну й добре.
В Німеччині тих виплат вистачає на мінімум, але ж для наших українців, то наче якість мільйони, які біженці гребуть лопатами.
Ні, щоб порадіти за них. Свої ж своїх чмирять і ненавидять
Гарачий Чокалад• 07 сентября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Та ніхто не повернеться,особливо в кого чоловіки.В мене сестра 2-юрідна виіхала,донька і тітку забрали.Сестра на постійній роботі вже,племінниця вчиться,а тітка покрутилася і вже сидить.
Доль Чекомбана• 07 сентября 2024
Ответ дляНепонятно
Ну й добре.
Тем не менее, немцы публикуют статистику, что подавляющее количество людей не работает по крайней мере официально.
Какой вы хотите совет?
Я никого не ненавижу, просто констатация ситуации и мое видение как оно будет дальше.
Какой вы хотите совет?
Куда ж без меня
• 07 сентября 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Я дивлюсь на всіх, хто приїхав з Харкова, Маріуполя, Херсона, Запоріжжя, то ніхто навіть і близько не розглядає можливість повернутись в Україну в інше місто. Німці, до речі, цьому факту дивуються.
Доль Чекомбана• 07 сентября 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Если отменят временную защиту, конечно люди будут возвращаться. Сидеть нелегалом смысл? Но ее отменят только когда война закончится. А тогда многие люди и сами вернутся. По крайней мере я таких людей знаю, которым медом не намазано там где они находятся. Сидят, потому что безопасно, но оставаться не планируют.
Гарачий Чокалад• 07 сентября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Чого дивуватися,страшно,небезпека.Та й рівень життя інший,попадають в інший світ.
Куда ж без меня
• 07 сентября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Какой вы хотите совет?
Офіційно не працюють. Неофіційно працюють. Прибирають, роблять ремонти, клеють шпалери, перепродають побутову техніку, працюють перевізниками, працюють на будівництвах або доглядають старих. Знайомий армянін 2-2,5 тис євро заробляє, але фіксує мінімум.
Вероятненько• 07 сентября 2024
а чому під анонімом та у розділі гумор тема, яка насправді про війну та покликана як мінімум розвести срач?
дуже хочу побачити вас після зняття! на тему скарга
Замороженная селедка• 07 сентября 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
ну так у нас уже вчителів почали скорочувати. А ще -почали закривати школи в селах,і це- між київщиною та черкащиною. люди в паніці,бо хоч і обіцяється дітей автобсом возити до школи,так км за 30.., ,але в наших реаліях...,то поламався,то якщо дитина заболііла,додому забрати проблема. ( у селян часто немає власного транспорту.). немає. А діти в селі є. ( тут тихо, дітей не вивозили.)
Вчителі також в офігенії,і за обіцяні 4т. вже не згадують....
Конфиденциальность• 07 сентября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Согласна.
Почти все знакомые выехавшие, прямым текстом озвучивают, что как только прекратятся выплаты вернутся. Единицы выучили язык, нашли работу и что-то делают, чтобы остаться.
Куда ж без меня
• 07 сентября 2024
Ответ дляВероятненько
А я винна що людям цікавіша політика та срачі ніж гумор? Для мене це суто влучний жарт.
Ви дуже агресивна. Скарга на вас.
Куда ж без меня
• 07 сентября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Согласна.
З яких вони областей?
Непонятно• 07 сентября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Какой вы хотите совет?
А чому вони повинні працювати фізично, якщо вони мають вищу освіту і все життя працювали головою?
Конфиденциальность• 07 сентября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
З яких вони областей?
Днепропетровская, Одесская, Полтавская, Донецкая, Николаевская, Херсонская, Запорожская.
Куда ж без меня
• 07 сентября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
Широкий розподіл.