Нічний дожор• 10 сентября 2024
на чому корисніше смажити - смалець чи олія?
По слідам теми нижче .
Все ж таки на чому корисніше смажити -соняшникова олія чи смалець .
Ті хто смажеть на маслі аргани або авокадо , вирощенними в заповідних куточках світу - проходьте мимо
Результат:
вже голосів:
34 (73.91%)
смалець
12 (26.09%)
олія соняшникова
Пліснявілий сир• 10 сентября 2024
Колись давно читала, що чим довше нагріває жир, тим більше там шкідливих речовин утворюється.
Якщо смалець правильно витоплений, то ці шкідливі речовини утворюються набагато менше
Из Виа-гры• 10 сентября 2024
Ответ дляЛастоноша
А чхі?
Гхи?) это топленое масло обычное ) Считается самым НЕканцерогенным и самым подходящим для жарки.
Из Виа-гры• 10 сентября 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
будьте здорові
’Прасцици, но я не чихала’ (Сова).
Да_Я_ТакаЯ_• 10 сентября 2024
Я сама топлю смалець на низькій температур через водяну банюі, але і рослинній олії смажу. Смажити на високій температурі на смальці не вийде.
Ластоноша• 10 сентября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
’Прасцици, но я не чихала’ (Сова).
То я чихала.
А мені лікбез проводять на тему канцерогенів
Да_Я_ТакаЯ_• 10 сентября 2024
Вважаю корисно просто намастити хліб смальцем, смалець багатий на вітаміни Е, А, не знаю чи руйнуються ці вітаміни під час нагрівання. Не досліджувала
ЛижТолько• 10 сентября 2024
На смальці вважалось корисніше, але зараз олії рафінують для жарки і альдегіди не повинні утворюватись
4есотка• 10 сентября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Масло гхи немного отличается от топленого масла
бифидобактерияЖоржик• 10 сентября 2024
Я перейшла на смалець. Як не дивно, але легше все відмивається й диму при готуванні немає.