Банан-барабан• сегодня в 01:09

Хвилювалочок більше немає?

Забула що?• 1 час назад
Кожного разу читаю і дивуюся з людей за тупі висловлювання ’ви віделі да чиво давела праклятая власть Украину! Гат зелемский! Ніхочит міра!’🤦‍♀️
Як вони впихнули 2 різних точки зору в одно предложение? Ні, блд, це окремі факти, які хоч і пов´язані, але не корелюються! Х..ло винний, що напав, зелька винний, що не захистив і обікрав, але ніякий швидкий мир на умовах х..ла не виправить шкоду від обох!
Зельку треба вишвирнути з поста і судити, але не заради капітуляції, а просто заради справедливості і законності! А війну закінчувати треба усім світом, з адекватним українським президентом, якій не зганьбиться як крадій у свого напіввбитого народу!
3@йk@• 1 час назад
Ответ дляЗабула що?
те кто за продолжение войны, те за то, что бы гибли люди и мужчины, которых уже и так почти не осталось. как можно человеческую жизнь ставить на второе место??
Доктор Варвар• 1 час назад
Ответ дляПростоБелка
Це українці , які за закінчення війни , я з їх числа
Боже яке кінчене.
Не стесняюсь• 1 час назад
Ответ для3@йk@
Та власне
Але тут матеріальні речі, бачу, ставлять на перше місце
Не стесняюсь• 1 час назад
Ответ дляЗабула що?
100%!
Доктор Варвар• 1 час назад
Ответ для3@йk@
Да, кацапня гнилая убивает украинцев. Хуйло с парашей и болотными за войну. Именно они за продолжение войны и начали ее
БЦАшка• 1 час назад
Ответ дляЗабула що?
Війна з 2014, якого зельку
Забула що?• 1 час назад
Ответ для3@йk@
Они вообще-то гибнут за своих детей, родителей, за свободу. А ты видимо из желудков на ножках, готова в клетке жить, лишь бы кормили и тепло, а там пусть хоть грабят, хоть насилуют.
Джонсонюк• 59 минут назад
Ответ для3@йk@
найсумніше, що і так віддасте, але іншою ціною.
я із Запоріжжя. виїхала на початку вторгнення
А ми не виїхали і не збираємось!
Забула що?• 58 минут назад
Ответ дляБЦАшка
Війна з 2014, якого зельку
При Порошенко такой ху..ни не было ™️
Куда ж без меня• 41 минуту назад
Ответ дляЗабула що?
Ага, за свободу З закритими кордонами, з колючим дротом на західних кордонах, де стоять камери, дрони з інфрачервонами камерами, тільки поки що не мінують, де стріляють у спини. Все як по лекалам між кордоном КНДР та Південної Кореї. То того ці раби виловлені, як дикі тварини на сафарі, а влада і співчуваючі кричать на весь світ, що вільні та незалежні
Сердючка• 5 минут назад
Ответ дляЗабула що?
За свободу? В Украине?