Патрульні зупинили автомобіль місцевого жителя для перевірки причин руху під час комендантської години. З’ясовувалося, що водій перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння, наші джерела кажуть, що він військовий. Правоохоронці склали на нього протокол, після цього водій, який мешкає неподалік, пішов додому начебто для вирішення питання з транспортним засобом, при цьому залишивши в автомобілі свого товариша.
Повернувся він до місця події уже з автоматом Калашникова та почав стріляти у правоохоронців. Поліцейські відкрили вогонь у відповідь та викликали допомогу. Зловмисник випустив 60 набоїв по поліцейських авто і поранив поліцейського та свого ж знайомого цивільного.
В результаті стрілець поранив одного з працівників поліції та пасажира свого ж автомобіля. Правоохоронець перебуває у важкому стані. В результаті проведення спецоперації бійці спецпідрозділу КОРД затримали стрільця.
Ответ дляYana_S
Тоді всіх це українців треба туди. Ми, цивільні, всі з розладами,а військові тим більше
Я не с таким нарушением,чтоб садиться пьяной в усмерть за руль и тем более расстреливать своих.
И что вы равняете,вы были на фронте, вы видели,то что видел он, ещё пропишите сюда тех украинцев,что с первых дней в Германии.
И к чему вы это написали,по такой логике те полицейские должны были взорвать его на месте,они же с нарушениями.
промокашка• 14 сентября в 11:09
Ответ дляХелицера
Что за военный,что из 60 патронов никого не убил. Зачем акцентировать внимание,что он военный? Он просто болеет головой,его в психушку надо навечно посадить.
В психушку или нет , но то что отпускают в увольнение с автоматами это факт , я здесь уже тоже писала , про соседа , принял лишнего и пошел пугать односельчанина , его дома не было решил мать его напугать , той 80 лет еле откачали , так он и проходил весь отпуск с автоматом на перевес , хорошо никто не пострадал ,
Ответ дляпромокашка
Мое мнение не изменилось!
Женщины должны быть вооружены автоматами, а лучше пистолетами! Тогда никому в голову не придет стрелять на улице! И неважно кто он! Военный или нет!
Ответ дляпромокашка
Потому что у них часто есть личное оружие,купленное за свои деньги, или ещё как-то добытое.
Ответ дляНіка Найз
Мое мнение не изменилось!
Полицейские были вооружены. Скорее всего ему привиделось,что это кацапы окружили и надо брата отбивать.
HelloKitty18• 14 сентября в 11:21
Ответ дляпромокашка
Я раз їхала в маршрутці, пішла в кінець , сіла біля військового, а він з автоматом, звичайно це нічого не значить, але я коли той автомат бачила, мені було напряжно сидіти, сиділа як миша під віником.
Allka- skakalka• 14 сентября в 11:44
Ответ дляYana_S
Птср,а реабілітації немає
За взяткой его отправили это 99% ,вот он и принес им автомат .
Что-то поменяется когда начнут повсеместно укладывать за коррупцию
промокашка• 14 сентября в 13:23
Ответ дляHelloKitty18
В нас раніше в домі жив поліцейський , він розслідував саме кримінал вбивства , то він своім дітям не купував іграшкову зброю і коли вони гралися з іншими завжди робив зауваження що не вчіть дітей гратися зі зброєю , не вчіть цілитися в людину , в нього просто пунктик був такий , Казав бачив багато випадків коли діти брали зброю батьків і ці ігри закінчувались дуже погано , Ще багато років тому мого батька друга вбив його малий син , він був війсковим і зайшов на обід зі зброєю вони там дили ще в гарнізоні , і малий жартома поцілив 😔, вже не памʼятаю подробиць , рочки 4 йому було , То все дуже серйозно насправді , Ось недавно в сусідньому селі хлопець прийшов зі сходу з гранатою , понапивались з друзями і пішли підривать -він сам насмерть ті з тяжкими пораненнями , ( не психи і не хворі , прості сільські хлопці 25-27років) , і таких випадків тьма
Betelgeise• 24 сентября в 12:45
Ответ дляпромокашка
Абсолютно згодна з поліцейським. Гра з пластиковою ’зброєю’ - це фактично тренінг.
Не знаю, не розумію, в яку хвору голову прийшла ідея робити такі іграшки.