Весёлая морковка• 15 сентября 2024

Як покращити почерк у дитини?

Малий уже в 5 класі, а почерк ну дуже поганий. Пише лівою рукою, при цьому тримає ручку трохи неправильно, вона лежить на безіменному пальці, а не на середньому. Міняти захват не хоче, каже йому зручно. Які є способи покращити почерк?
Самая СоветЧиваЯ• 15 сентября 2024
Ремень
Аленький носочек• 15 сентября 2024
Писать прописи или отстать. Он левша, с точки зрения правши левша всегда держит ручку «неправильно»
Клевотница• 15 сентября 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ремень
Вас бы бляхой железной отдубасить
автор Весёлая морковка • 15 сентября 2024
Ответ дляАленький носочек
Я теж лівша, це сімейне) тримаю як усі, не скажу що дуже гарно пишу, але читабельно, тільки нахил у мене в іншу сторону
Кундалина• 15 сентября 2024
Та сама історія,був 5 клас гаршим аніж 2,малий шульга, подивилась кучу
рекомендацій, тут тільки
час.В школі навчають
правопису з нахилом лише
для тих,хто пише правою,
тому тільки час,він з роками випишиться, в 7 клас набагато краще, а в 9 виправився, дуже гарно зараз пише.Тільки час, не чіпайте його.
Аленький носочек• 15 сентября 2024
Ответ дляВесёлая морковка
Я левша, всегда кто то говорил «как ты пишешь, так же неудобно»
Вареничніца• 15 сентября 2024
Я забила на это, учителя тоже, ну такой какой есть, в конце концов в жизни хороший почерк не важен
хутряна володарка• 15 сентября 2024
А навіщо його покращувати у вік цифрових технологій? У мене у малого також був жахливий почерк і ще до того він взагалі все докупи пише без пробілів між словами. Постійно вчителі його мучали за почерк і що не стільки клітинок відступив, як потрібно (кому потрібно? ). Зараз у Європі, взагалі ніхто не звертає уваги на той почерк. Пишуть латиницею друкованими літерами. На наші прописні літери дивляться з подивом
Кундалина• 15 сентября 2024
Ответ дляхутряна володарка
Чомусь пригадались записи лікарів, то ще той квест розрізнити літери,не то що слова.
хутряна володарка• 15 сентября 2024
Ответ дляКундалина
Але почерк не завадив їм стати лікарем
Тут надолго• 15 сентября 2024
Зачем? Сейчас редко кто пишет, да и считается, что у умных людей плохой почерк. Мой муж кандидат наук, у него почерк ужасный.
Малая еще та• 15 сентября 2024
Питання - навіщо?
Син лівша. Почерк страшний, що не завадило йому закінчити ліцей з медаллю і так само гарно навчатись в ВНЗ.
У мене каліграфічний почерк. Ще в юності я працювала на роботі, пов´язаній з почерком. Зараз такої професії навіть немає.
Мій почерк мені потрібен два раза на рік написати заяву в школу. Та й там всім все одно який він у мене)))

У меншої почерк жах. 5 клас. Хай пише як хоче. Аби грамотно.
Трейдер кріпти• 15 сентября 2024
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ремень
МаринаХ28• 15 сентября 2024
Почерк племінника😁
Змирились, вчителі також.
Трейдер кріпти• 15 сентября 2024
Ответ дляхутряна володарка
Даже в век цифровых технологий, бывает, приходится писать от руки
Блискавка• 15 сентября 2024
Зачем? Сейчас все на комп работают. Пусть языки изучает, толк будет точно
Olga_72• 15 сентября 2024
Яка ціль покращення почерку?
яко б ваша дитина була в 2 класі, то я б порекомендувала кілька діючих засобів покращення почерку. Але ж мова про 5 клас. Якщо мова про нормотипову дитину то:
Перше про 5 клас. Дитина може не встигати швидко писати, бо не правильно навчилася виписувати деякі літери. Тоді переучуємось писати зїеднання, але тільки ціх літер.
Варіант 2. Присутність неврології. У дитини в стресі можуть трястись руки. Якщо це має місце, то треба звернутись до невролога, та пропити заспокійливі.
Але. Якщо почерк не заважає навчанню, то не потрібно з цим щось робити. Не всім потрібен каліграфічний почерк.
Olga_72• 15 сентября 2024
Якщо почерк дитини не такий, то не треба так хвилюватись.
https://www.facebook.com/reel/540527145315502
Mirinda78• 15 сентября 2024
Логопед, это не только про произношение, моему сыну помогло. Почерк отличный стал
Трейдер кріпти• 15 сентября 2024
Ответ дляБлискавка
Не все
Блискавка• 15 сентября 2024
Ответ дляТрейдер кріпти
Не все
Согласна, рабочие , не работают за комп
Трейдер кріпти• 15 сентября 2024
Ответ дляБлискавка
Согласна, рабочие , не работают за комп
Не только рабочие