Пекельнi Борошна• 08 мая в 00:03
НМТ.
Як ваші діти готуються? Репетитори зі скількох предметів?
Тра Ля Ля• 08 мая в 00:17
Не має репетиторів, дитина гарно вчиться. Готується самостійно.
Є досвід зі старшою дитиною
Нмт склала англ на 180, математика і історія 200, укр 192. Теж сама готувалася
Є досвід зі старшою дитиною
Вірю, я повірив• 08 мая в 00:35
Прочитала - національний мультипредметний тест. Чула, що замість ЗНО. Воно таке саме, просто назва інша?
Королева ганделику• 08 мая в 05:59
Ответ дляВірю, я повірив
Почти но не совсем, раньше зно сдавали каждый предмет в отдельный день,а сейчас это собрано в один день в 4 часа все предметы,по пол часа на каждый, только тесты, никаких аудирований, например в английском
Королева ганделику• 08 мая в 06:03
У моего репетитор по математике,он нормально учиться в школе но последнее время слегка подзабил,конечно на минимум он должен пройти,но хотелось бы больше.
Вірю, я повірив• 08 мая в 09:21
Ответ дляКоролева ганделику
Спасибо, что рассказали. Буду знать )
Тра Ля Ля• 08 мая в 09:44
Ответ дляКоролева ганделику
Так і завдання набагато легші, ніж коли писали зно.
Тому не порівнюйте.
Там взагалі базові речі, елементарні
Тому не порівнюйте.
Там взагалі базові речі, елементарні
Неновая почта• вчера в 12:47
Ответ дляТра Ля Ля
Тому не порівнюйте.
Там взагалі базові речі, елементарні
Тому не порівнюйте.
Там взагалі базові речі, елементарні
Підтримую. Я погано знаю англійську, слухати і писати не можу взагалі, лише читаю. Я розумію, що це не знання мови, це просто вміння працювати з текстами. І минулого року написала англійську на 162 бали. До історії не готувалася взагалі, не знаю жодної дати - 149 балів просто на одній логіці і загальній ерудиції.
Тра Ля Ля• вчера в 13:11
Ответ дляНеновая почта
Доречі так
Я здавала історію двічі, обидва раза я її здала
Тому от не знаю, як потрібно її вчити, щоб не здати
Неновая почта• вчера в 13:50
Ответ дляТра Ля Ля
Доречі так
Ну це треба не те що не вчити, а взагалі не мати і середнього кругозору. Мені попадалися питання що таке анексія, золота пектораль, картинка і впізнати про що вона (голодомор), в якому архітектурному стилі палац (бароко), більшість наугад тикала.