РокерША• 17 сентября 2024

Чи повертаються до вас зараз ваші колишні?

Колись покинула свого чоловіка. Він оженився вдруге. Пройшло з моменту розлучення 12 років. Тепер покинула і друга дружина його. Тепер він лізе як очмана, щоб знову зійтися. А я не хочу.Я його не люблю і не любила. З дитиною не допомагав ніколи. Дитина виросла без нього. Вже доросла. Навіщо він тепер? Практично не спілкувалися з ним. Я акуратно відмовила і все. А він настирливо лізе і пише. Різко писати не хочу, але аби він був єдиним у світі, то я б його не хотіла. Ігнорити? Придумувати відмазки ? Але ж буде лізти як свиня.
Р.с. зараз там якісь планети кудись зайшли і ніби вертаються колишні. Ну його я точно не чекала
yer• 17 сентября 2024
Ответ дляДобра всем!
Если ребенок уже вырос (как вы пишете), что вам мешает его просто заблокировать?) Вас тешит, что ’он хочет вернуться’?
Он просто помнит, скорее всего, что вы не умеете говорить ’нет’ и потому рассчитывает на доступный и дармовой секс.
розважитися і підвищити самооцінку, вкрасти у неї енергію, це може бути хороший настрій, любов, все те добре що вона копила і відкладала собі( я не про гроші) - це він в неї все може вкрасти, іноді краще гроші віддати, чим енергію свою

Золота орда• 17 сентября 2024
В блоке все бывшие давно
Тоже лезли со всех дыр
Одного бывшего мужа только не могу блоконуть, т.к. общий ребенок
Но я бы с удовольствием. Тоже навязывается
Чаще игнорирую звонки и беру когда мне нужно
автор РокерША • 17 сентября 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Повертаються тільки до тих, кто неякісно вказав маршрут.
Якщо хлоп знає, що у жінки характер кремінь, то навіть і не сунеться, щоб не ганьбитись.
А якщо повертається, то вважає колишню мягкотілою/терплячою і, м’яко кажучи, такою, що можна навішати мівіни на вуха.
Ну ми всі роки не спілкувались.щрідка лиш стосовно дитини
автор РокерША • 17 сентября 2024
Ответ дляДобра всем!
Ну я ж його перша покинула. Зібрала речі, 1-річну дитину і пішла)
Добра всем!• 17 сентября 2024
Ответ дляРокерША
Что тогда мешает сейчас четко обозначить границы?
Гербарія сушу• 17 сентября 2024
За эти две недели написали почти все бывшие.Но тот кто нравится, к которому есть чувства, наоборот исчез😄