Твоя космішна• 18 сентября 2024
Депресія чи що це?
Останнім часом дивно себе почуваю.
Один день повна сил, активна, купу всього роблю, слухаю музику, танцюю, інший день - нічого не хочеться, лише щоб скоріше вечір і лягти в ліжко, нічого не радує. Прямо з фізичними проявами- нудота, якась важкість у грудях. І не можна дітися нікуди від цього суму якогось.
Очевидних причин на це наче немає, так, війна, щодня чуємо ППО, живемо не вдома, по зйомах, мама і сестра не поруч.
Але є чудова донечка 3 роки, почала водити машину..
Працюю віддалено, може мало живого спілкування ? З чоловіком все більш-менш, без драм. Вільного часу немає; тобто це не з нудьги.
Це схоже на депресію?
Це до невролога чи психіатра ?
Додам що рік приймала ліки у яких серед побічки - пригнічений настрій, депресія, суїцидальні думки і тп, але це рідко.
Це схоже на депресію?
Це до невролога чи психіатра ?
Твоя космішна
• 18 сентября 2024
є гідазепам, але боюсь його пити, щоб не підсісти на нього.
Твоя космішна
• 18 сентября 2024
Ответ дляЛовлю капці
если вы через день скачете - то это не оно
от сьогодні хмарно цілий день і все... хоч плач
це ж не нормально що зовнішні чинники так впливають на стан ?
Ловлю капці• 18 сентября 2024
Ответ дляПолтавська галушка
да, это нормально
вы не должны каждый день прыгать от счастья, хотя всем и хотелось бы
Твоя космішна
• 18 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Удивительно, что с трехлеткой, работой, мужем и проч Вы находите возможность скакать, что в другой день хочется только лежать - нормально))
лежать, бо тривожно і сумно, а уві сні цього не відчуваєш.
а втомлена я щодня)
Я шалунья• 18 сентября 2024
сходите к психиатру.
это без направлении и бесплатно. и кроме депрессии может быть много чего, вот у меня тоже вроде все ок, а психика не справляется. попила витамины и даже не антидепрессанты и стало намного лучше.
Грушки-яблочки• 18 сентября 2024
Автор, прислухайтесь до себе. Якщо відчуваєте що не ок, то можливо і не ок.
В мене так починалась депресія. Як же тяжко з неї вибиратись