парИла я парИла• 19 сентября 2024
Чи безпечний цей посуд із Болгарії?
Підкажіть, будь ласка, в цьому посуді харчова глазур (фарба)? Від гарячої їжі не буде виділятися щось отруйне із фарби?
Посуд яскравий розписний, керамічний із сувенірних розкладок в Болгарії.
Схожий був в Буковелі:) Я чашки купувала там.
Бараболька• 19 сентября 2024
Зараз ми на око оприділим вміст шкідливих речовин і тоді Вам скажем. Девочки, совєщаніє, у кого ще третій глаз не закрився?
месяцкие• 19 сентября 2024
Нет, он не безопасный
Вам надо прозрачное , если хотите точно безопасное
Мейк-ап форева• 19 сентября 2024
Це національний посуд. Робиться з глини і то на деяких фабриках. Болгари вдома в такому готують. Я купувала горщик. Він років 5 у мене.
Додекаэдр• 19 сентября 2024
Якщо на обороті є логотип фабрики, то можна загуглити інформацію про цього виробника. Якщо логотипу не має, то 100 %, що не можна. Кустарна посуда в гаражі не може бути при 1000 градусів запечена. Відповідно глазур не буде стійкою. Але подібну посуду люди вживають і з ними нічого не трапляється. Обережно використовуйте і все
Путающаяся• 19 сентября 2024
У меня были пару блюдец и чашка. Этой же серии, но из Турции. Трещинами пошла вся глазурь через месяц. Это чисто орешки положить и не более.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 19 сентября 2024
У меня из Болгарии две тарелки и две миски. Очень красивые.
При ежедневном использовании и мытье в ПММ за 10 одна миска надщербнулась
Бронетапці• 19 сентября 2024
Ответ дляБараболька
Зараз почешу око й все скажу
парИла я парИла
• 19 сентября 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Дякую.
парИла я парИла
• 19 сентября 2024
Ответ дляДодекаэдр
Отож. Я теж чула про температуру запечення тамі підвиди глазурі. Є для декору, а є харчова.
парИла я парИла
• 19 сентября 2024
Ответ дляПутающаяся
Дякую!
парИла я парИла
• 19 сентября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ну в пмм явно не можна такий посуд!
ИНЬэтовамниЯНЬ• 19 сентября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Ну в пмм явно не можна такий посуд!
Я мою и нормально. Но мне и не нужна посуда которую нельзя мыть в ПММ . Я там мою всю, включая ту которою нельзя.