Крихітка на всі• 19 сентября 2024
Ковід і шум в голові
Дівчата, може хтось дасть поради по лікуванню ковіда.
Легкий перебіг, 4й день сьогодні, температури вже не має. Вчора стан був кращий, була бадьоріша, а сьогодні наче гірше.
Дуже заважають звуки. Холодильник занадто сильно гудить, вода з крану тече дуже гучно, аж боляче. Незнаю як це описати. Як прибита якась) Тиск завжди був низький. Зараз в моїх межах. І наче відчуваю як бʼється пульс… Що це може бути? Може інтоксикація? Воду мало пила.
Крихітка на всі
• 19 сентября 2024
Ответ дляРомашка -3390
Какой раз болеете ковидом? Тест делали?
Який раз? Та мабуть 3-4, і голова завжди так на ковід реагує. Завжди всі звуки занадто гучні стають. Тест позитивний.
Ромашка -3390• 19 сентября 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Блин, должен уже иммунитет хороший быть.
Я тяжело переболела первый, 16 дней с температурой. Муж заболел второй раз, я уже нет .Делала пцр