Домашня Зюзя• 20 сентября 2024
Хто видаляв фіброаденому молочної залози лазером?
Поділіться досвідом,чи краще все такі хірургічний метод?
Мій не такий• 20 сентября 2024
Видаляла хірургічно, по узі була 1, а по факту 7 штук як гроно винограду.
Домашня Зюзя
• 20 сентября 2024
Ответ дляМій не такий
Як пройшла операція? Рецедиви були потім? Першопричину знайшли?
Мій не такий• 20 сентября 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Рецидивів немає, операція пройшла добре, але довше через багато пухлин. Робила в приватній клініці перед війною.
Причину ніхто вам не скаже, бо це сотні комбінацій. В когось гормони чи стрес, чи запалення якесь.
Домашня Зюзя
• 20 сентября 2024
Ответ дляМій не такий
Не пам´ятаєте скільки обійшлося?
Мій не такий• 20 сентября 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Не пам´ятаєте скільки обійшлося?
Близько 18 тисяч грн
Мій не такий• 20 сентября 2024
Якщо шукаєте лікаря то це Штефура Василь Васильович, наразі працює тільки в приватній клініці. Онколог мамолог
Мій не такий• 20 сентября 2024
Шрам по ореолі соска, зараз майже не помітний, дуже охайно все зроблено. Після операції десь на 5 день набралась рідина в місці де була фіброаденома, її лікар викачував шпріцом, це не боляче. Ну і десь 2 неділлі буде дискомфорт, а потім все гаразд
Слоник-тоник• 21 сентября 2024
Видаляла хірургічно одну,в іншій залозі було три маленьких,їх не трогали.Через три місяці на узд в обох залозах десять штук(з приємного,тільки легка реабілітація та не помітний шрам.
Домашня Зюзя
• 21 сентября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Оце ж,ніхто не гарантує рецидив,в скільки років видаляли?
І тепер яке лікування у вас?
Слоник-тоник• 21 сентября 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
І тепер яке лікування у вас?
Видаляла в 39,лікування нема,тільки спостерігати.Здам гормони і буде може щось ясно(
Домашня Зюзя
• 21 сентября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
А ні разу не здавали? А що у вас по гінекології,щитовидна.Я просто не думала що це така поширена проблема думала що в грудях любе утворення то капець,а виявилось що грудей без нічого дуже мало
Слоник-тоник• 21 сентября 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Щитовидку завжди перевіряла,гормони норм і є вузол.По гінекології дві маленькі міоми,гормони здавала років три тому,то все було ідеально.Мене теж лікар заспокоює,каже що це звичайні процеси.Та я ж ще й іпохондрик🤪
Домашня Зюзя
• 21 сентября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
О,у вас точно моя історія,от і я вагаюсь з видаленням бо не тут, так там по кругу лізтиме.А ще кажуть не нервувати,яким чином? Я дуже тривожна все життя,а зараз так зовсім істерика.
Слоник-тоник• 22 сентября 2024
Ответ дляДомашня Зюзя
Оце ж…як не нервувати під час війни?
Домашня Зюзя
• 22 сентября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Оце ж…як не нервувати під час війни?
У нас на Сумщині спалах раку шийки матки отак жінкам гукнулася війна..