Antiprom• 23 сентября 2024

зеленського нагородили тарілкою

за... внесок в розвиток людства... ще пару подій і я РЕАЛЬНО почну вірити що американці були не менше зацікавленні в цій війні росії проти України
До речі а що там з реальною допомогою Україні, зброєю та грошима, вона буде? чи тарілкою вся допомога закінчиться
Николай-b526• 23 сентября 2024
ога...вливать по 30 лярдов ежемесячно..так были заинтересованы...

автор Antiprom • 23 сентября 2024
Ответ дляНиколай-b526
я вам більше скажу не 30 лярдов в місяць вливають а 1 трлн дол
Night1990• 23 сентября 2024
Це мені нагадує як папуасам давали зеркальце, буси..те саме..стид і срам
автор Antiprom • 23 сентября 2024
Ответ дляNight1990
або як у індіанців землю викуповували.. тепер все .. нашого найвеличнішого з цією тарілкою нічого не зупине
sunshine0610• 23 сентября 2024
Ответ дляНиколай-b526
Вливать или давать в долг? Очнитесь
Aksinia 111• 23 сентября 2024
В своё время Барак Обама 44-й президент Соединенных Штатов, получил такую же награду .
И Горбачёв кстати тоже .
автор Antiprom • 23 сентября 2024
Ответ дляAksinia 111
И Горбачёв кстати тоже .
цікаво якою нагородою готові нагородити українці які втратили через потужного шашличника життя

Mila228• 23 сентября 2024
Все думали, что Зеленский поехал в США подготавливать почву для мирных переговоров. А он, оказывается, приехал в США инспектировать производство снарядов на военных заводах.
Будут новые обломки беспилотников на болотах.
sunshine0610• 23 сентября 2024
Неужели есть ещё люди которые верят в благую помощь Америки? Поверьте, с тем арсеналом оружия которое они имеют, войну можно было закончить ещё в первые месяца, а так они дают ровно столько, сколько нужно для того чтобы это кровопролитие продолжалось, а не заканчивалось. Им это выгодно.
Aksinia 111• 23 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
Через кого втратили ? Може через того , хто пішов війною в Україну ? Той, хто і зараз пускає ракети, каби, шахеди по мирним в Україні лишає життя і калічить ! Це х...ло , як що ви забули !
автор Antiprom • 23 сентября 2024
Ответ дляAksinia 111
Удалено администрацией...
Success2013• 23 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
Вы хотели сказать ’за истребление нации’?
Юджин20см• 23 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
На третий гож войны на скорую руку лепят фортификации в донецкой области, сюр
Success2013• 23 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
А вы зайдите комменты почитайте в ТТ,прозреете.В ФБ всё открыто,там сильно не пишут о своей любви к головнокомандующему😇
автор Antiprom • 23 сентября 2024
Ответ дляAksinia 111
як швиденько нажалілися адміністрації) ой вина зеленського в смертях українців не меньша, коли він обрав брехати людям замість того щоб готуватися до війни і будувати фортифікації він показав ВСЕ на що він здатний
sunshine0610• 23 сентября 2024
Ответ дляAksinia 111
Ещё варианты будут? Или критическое мышление не ваш конёк?
автор Antiprom • 23 сентября 2024
Ответ дляЮджин20см
читали бригаду яка під Покровськом вони про все пишуть
Aksinia 111• 23 сентября 2024
Участник проекта с 07.08.24.
Якщо Ви не вмієте чемно спілкуватись , Вас забанять швидко . До того ж всі Ваши ’опуси’ не містять жодного поганого слова в бік русні . Тому це наводить на цікаві думки .
Юджин20см• 23 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
Да( а тут некоторым ссы в глаза все божья роса. Потужники недоделанные

Юджин20см• 23 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
Забаньте плиз кое кого. Иначе засрут тему
Success2013• 23 сентября 2024
Ответ дляsunshine0610
Это было понятно уже через 1-1,5 после начала войны.Они это намёками озвучивали,BBC,CNN.Это даже не цинизм,вот так загубить миллионы жизней.
Yuljwa• 23 сентября 2024
Ответ дляsunshine0610
Американцы не хотят падения параши и усиления Китая, у них своя система сдерживаний и противовесов, но рассуждать о том, что без помощи других стран рашисты просто пойдут домой и война закончится - верх цинизма.
автор Antiprom • 23 сентября 2024
Ответ дляYuljwa
верх цинізму це використовувати нас щоб ослабити росію та китай
Ирина_Б_• 23 сентября 2024
Ответ дляНиколай-b526
так они заработали в разы больше)
Yuljwa• 23 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
Американцы проклятые виноваты, что раша напала, аннексировала 5 областей и в планах ещё не меньше, правильно.
Меня тоже ужасно злит, что нам дают недостаточно оружия, но вы странно смещаете акценты.
Если не будут давать хотя бы то, что дают, как закончится эта война, по-вашему?
автор Antiprom • 23 сентября 2024
Ответ дляYuljwa
ви запитайте у афганців які працювали зі США в Афганістані що краще НЕДАВАТИ марні обіцянкі чи дати обіцянки та звалити і кинути всіх в тей момент коли ворог, талібан, захватив столицю і люди за це життям заплатили
стосовно нас по вашому краще щоб нас ’варили’ ще років 5, хай ще загине така ж кількість людей? ленд ліз підпісували який потім не виконували, давали меньше зброї ніж обіцяли як на мене то краще вони б взагалі не лізли до нас в т ч
Teonaa• 24 сентября 2024
Ответ дляAksinia 111
А може досить його всюди пхать, вибачте?
Зараз - в темі - мова про сша і іі допомогу, розміром з пісюнчик мого племінника-першокласника. До чого тут путін? До чого він у контексті даної теми?! Він лізе. А сша - маючи можлмвість допомогти нормально - просто тягнуть нашу агонію, якщо хочете. Про це ж мова! Ми не путіна обговорюємо!
Teonaa• 24 сентября 2024
Ответ дляAksinia 111
І уявіть собі - так! Якби сша 23.02.22 понаставили петріотів та дали 50 норм ракет, то ці люди, у смерті яких винна росія, були б живі. Принаймні половина. Путін винен, сша мовчки дивились разом з іншими, то хто виний? Путін? чи все ж таки всі?
У кримінальному кодексі , для прикладу, якщо ти стояв і дивився як убивають, і це доведуть, то тебе засудять.