Цикавенная• 28 сентября 2024

Как приготовить замороженные сырники?

Домашние
Размораживать или начинать так жарить?
Они на половину уже размер злись
Love_Love_Love_• 28 сентября 2024

Згадалось;
Розказую подрузі як заректи картоплю зі скоринкою, кажу:
Перед тим потрібно щоб вона 5 хв поварилась
А то як? З моменту коли в каструлю поклала чи коли закипіло?
Несемо світло разом• 28 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_

Згадалось;
А про сирники ж напишіть автору.
Дама с собачкой• 28 сентября 2024
Може трішки підсмажте і в духовку
Чудо Ф_ф КеДаХ• 28 сентября 2024
Ну це смішно, правда😂
АБВГДейка• 28 сентября 2024
Не треба чекати, я ж поклала на сковороду під кришкою на маленький нагрів.
Дона Ко Ко• 28 сентября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_

Згадалось;
Так в итоге то как?)) С момента закипания?

Автор, я сразу замороженные на сковородку отправляю. Но из меня хозяйка фиговая. Как правильно хз
АБВГДейка• 28 сентября 2024
Ответ дляДона Ко Ко

Варка починається з моменту закипання.
Але що тут такого потішного, я не зрозуміла.
Все знаю від і до• 28 сентября 2024
Я видела в инстаграме у одного кулинарного блогера. Она делает домашние заготовки в морозилку. Так вот она достает и так жарит, предварительно не размораживая. Много раз уже показывала именно такой способ. Только на маленькой температуре, чтоб успели прожариться и не подгорели.
Love_Love_Love_• 28 сентября 2024
Ответ дляДона Ко Ко

А ще раз її послала на грядку за кропом, вона мені гичку моркви принесла
Не будь КакСвета• 28 сентября 2024
Я не розморожую, але смажу під кришкою і на невеликому вогні.
Тобто свіжоприготовлені смажу десь по 3 хв з кожного боку, а заморожені рази в два довше смажаться.
Дона Ко Ко• 28 сентября 2024
Ответ дляАБВГДейка
Варка починається з моменту закипання.
Спасибо за ответ хоть буду знать
Маурита• 28 сентября 2024
Ответ дляНе будь КакСвета
І я так само, на маленькому вогні заморожені смажу нерозморожуючи