Кумедний ґудзик• 30 сентября 2024

Стоматологи. Мене аж трусить….

Друзі , дуже боюся стоматолога. Сьогодні маю консультацію і, можливо, одразу видалення 6-ки нижньої, бо флюс невеличкий…Мені ніколи не рвали зуби в дорослому віці, мене так колотить, що боюся знепритомніти…Що його робити, щоб заспокоїтися?
Невловимий Джо• 30 сентября 2024
А чому не лікування?

Викасикрет• 30 сентября 2024
удаление - проще, чем лечение. Мощная анестезия и пару секунд легкого ощущения давления.
Пить барбовал и ко не рекомендую, могут быть побочки.
Викасикрет• 30 сентября 2024
А вообще флюсы лечат по максимуму и зуб живет дальше.

автор Кумедний ґудзик • 30 сентября 2024
Два лікарі сказали що видаляти, бо мала кіста. Третій може візьметься сьогодні лікувати під мікроскопом канали. Що видалення, що колупання лякають мене до втрати свідомості…
Намазюкана нішою• 30 сентября 2024
Послухаю.
Теж треба видалити зуб, не наважуся ніяк записатись..
Потішаюся• 30 сентября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Можно під загальним зробити, якщо так страшно
НаБалКоніХодять• 30 сентября 2024
Флюс лечится, лучше волнуйтесь, чтоб не удаляли.Прочла выше, что назначили удаление, может ещё у др стоматолога проконсультируйтесь.Я за сохранение зубов
Ответ дляНаБалКоніХодять
За це теж переживаю ппц як
Ніколи не збрешу• 30 сентября 2024
Не хвилюйтеся, зараз таке знеболення, що нічого відчувати не будете

Потішаюся• 30 сентября 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Послухаю.
Це зараз настільки просто.. анестезія не дає відчувати взагалі ніякого болю
Ответ дляПотішаюся
В ЄС не всі це роблять…
Ответ дляПотішаюся
Та дай Бог, я така перелякана, це впаду там…
Потішаюся• 30 сентября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
В ЄС не всі це роблять…
А, ну там да. Співчуваю. Там всяке буває..
Якщо відверто з початком війни в мене і так постійні панічні атаки страшні…
Ответ дляПотішаюся
Але лікар киянин, і тут , і вдома приймає
Файна_зупка• 30 сентября 2024
Вырывать вообще не больно! У меня почти нет зубов, я могу это с уверенностью сказать))
Ответ дляФайна_зупка
Ви мене трохи розрадили
А канали боляче лікувати? Хто робив???
Головний кошак• 30 сентября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Хочу вас підтримати Я теж така боягузка, травма дитинства. Але нічого, зараз анестезія хороша, все буде добре. Переживати можна, це нормально.
Я коли боюся одразу лікарю кажу, щоб був готовий

Потішаюся• 30 сентября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
А канали боляче лікувати? Хто робив???
Так анестезія ж
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я от і йду до третього, який може взятися лікувати під мікроскопом
Головний кошак• 30 сентября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
О, це взагалі супер! Все буде добре!
Головний кошак• 30 сентября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Може вам звернутися з цією проблемою до спеціаліста? Знаю що це таке, нажаль.
Ворожу на каві• 30 сентября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Мені видалчли 3 кісти , робили резекцію , а не зуби
Я така бойова• 30 сентября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
так не чувствуется ничего сейчас
sky-labs• 30 сентября 2024
Ответ дляВорожу на каві
Ну и как корень после этого, воспаление на КТ контролируете?
175см55кг19лет (она)• 30 сентября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Прийти до лікаря і так і сказати. Страшно, трясуся, памагіті. Нормальний лікар розрядить атмосферу, музику в кабінеті включить, кіно.
Ви можете дихати глибоко перед прийомом, це розслаблює.
МамОмужа• 30 сентября 2024
мені вирвали всі зуби мудрості, на кожен пішло по 20 секунд, зовсім не боляче і бонусом приход від анестезії
НаБалКоніХодять• 30 сентября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Удачи.
Булку Дай• 30 сентября 2024
Я всю жизнь очень боялась стоматолога,как вы,потом очень прижало нужно было идти,выбирала стоматолога,и удачно попала, теперь хожу каждый год на осмотр,вырывала зуб,даже не чувствовала он дал укол,не говорил что будет вытягивать , сказал когда уже готово,выпльовуй,у него лёгкая рука.Все хвалят.