Белоснежко• сегодня в 18:30
Хронічний атрофічний метапластичний гастрит
У кого такий діагноз, розкажіть як живете та лікуєтесь, наскільки це небезпечно? Хелікобактер є. Записана до гастроентеролога, але вже начиталася зайвого та дуже хвилююся.
Чарівна патика• сегодня в 18:36
А що вас турбувало?
Краще не читати і не питати інші історії)
Все буде добре
Белоснежко
• сегодня в 18:41
Ответ дляЧарівна патика
А що вас турбувало?
Все буде добре
Турбує біль у шлунку, постійна нудота, тому і пішла на фгдс. Дякую, хотілося б почути позитивні історії)
оксюморон• сегодня в 18:50
У сестри такий діагноз,як саме зараз лікує не знаю,бо давно не розмовляли на тему здоров´я,але вона пропивала антибіотик щоб знищити хелік, який дає ще більше запалення.Контроль постійний феритину,в неї був 4(робила крапельниці) і B 12 уколи.Бо при такому гастриті залізо і б12 погано засвоюється.Ну і контроль постійний.З приводу переродження,то риск мінімальний,якщо контролювати усе регулярно.Це їй сказали декілька лікарів у Києві,зараз живе в Італії,то також постійно контролює і все
Белоснежко
• сегодня в 19:06
Ответ дляоксюморон
Дякую! А стосовно рівня гемоглобіну не знаєте?
оксюморон• сегодня в 19:10
Ответ дляБелоснежко
Спочатку була анемія в неї,гемоглобін низький був,феритину майже на нулі,фолієва..почали шукати причини анемії,гінекологія наче була нормальна,та інше,зробили гастро з біопсією потім і виявили цей гастрит.По цифрах я вже не пам´ятаю що і як там було.Також були болі у шлунку,здуття,закрепи
Белоснежко
• сегодня в 19:17
Ответ дляоксюморон
Велике дякую, що відповіли ❤️
оксюморон• 2 часа назад
Ответ дляБелоснежко
Велике дякую, що відповіли ❤️
Немає за що,не хвилюйтеся усе буде добре,це не знак що ви у безпеці,це показник того що треба почати приділяти увагу своєму шлунку і здоров´ю в цілому