Укр_жіночка• 05 октября 2024
Посоветуйте человека с даром ясновидения Киев, область, онлайн
Сложная жизненная ситуация, и непонятные вещи происходят
Тоска в носках• 05 октября 2024
Даром яснобачення не володію. Але таро розкласти можу.
Задайте питання, я витягну карту і Вам розповім шо до чого (якщо хочете).
Техпаспорт на медузу• 05 октября 2024
Колись і я була в складній ситуації, зверталась до багатьох і таро, і ясно бачення, і гадальні карти.....говорили різне і на той час мабуть для мене це було як ’віддушина’, але зараз розумію, що % 85 не збулося нічого, а 15% з то що здійснилося, просто співпадіння...
Море Щастя• 05 октября 2024
Ответ дляТоска в носках
Можна мені?
Результат вчорашніх перемовин для мене в що виллються?
Укр_жіночка
• 05 октября 2024
Ответ дляТоска в носках
Що буде з їх шлюбом після його зради?
Тоска в носках• 05 октября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Що буде з їх шлюбом після його зради?
5 -7 хвилин
Тётушка Лошадь• 05 октября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Що буде з їх шлюбом після його зради?
Будет.
Она не отпустит, как и ему любовница чисто для траха.
Укр_жіночка
• 05 октября 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Будет.
А любовницу бросит? Перестанет ходить на лево?
Тётушка Лошадь• 05 октября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Пока нет. Просто хитрее будет с обеими.
Тоска в носках• 05 октября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Що буде з їх шлюбом після його зради?
Карта 10 мечів.
Це про закінчення, болюче, з травматичним досвідом, може з втратами (фінансів, часу, тощо). Боляче, почуття провини може бути сильним. Усім трьом зараз скрутно, одна буде переможницею (та, яка включила розум і відпустила зрадника) він шкодує. Але є
хороший момент, це можна пережити і вийти оновленою людиною, яка буде щасливою всупереч обставин.
Укр_жіночка
• 05 октября 2024
Ответ дляТётушка Лошадь
Пока нет. Просто хитрее будет с обеими.
А кого любит он? Говорит есть чувства к обеим, но как так может быть?
Тоска в носках• 05 октября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
От дивіться, зараз йому дуже важко відповісти на питання, кого він любить! Він максимально роздавлений, він в шоці, його серце роздирається. Із двох жінок, він не любить жодну. Він переживає лише за себе. Не за те, що завдав болю, а як тепер він буле далі? Потрібен час і самоаналіз. Найближчі місяці 7 він буде один, можливо, у відносинах, але ’самотність’ навіть з людиною поруч. Не рятуйте його! Ок?
Тоска в носках• 05 октября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Можна мені?
Момент, зараз гляну
Укр_жіночка
• 05 октября 2024
Ответ дляТоска в носках
Я та що його відпустила, мене попросила дружина його, наші відносини були задовго до того як він одружився, ці почуття в мене вже більше 5 років, тоді нас зламала відстань, я вийшла заміж, він писав часто ці роки, навіть коли вже зустрів майбутню дружину. Сімʼя в них склалася бо вона завагітніла, я так і не змогла більше так нікого любити. Чи є в мене шанси забути його, я не хочу руйнувати їх сімʼю якщо їм добре разом
Тоска в носках• 05 октября 2024
Ответ дляМоре Щастя
Можна мені?
Колесо фортуни! Класна карта, яка попереджує про зміни, особливо зміни в плюс по фінансах. Якщо перемовини про роботу, то все має скластись добре. Але Ви маєте розуміти, що колесо постійно в русі, Ви маєте бути обачною, бо інколи швидкість цього колеса непередбачувана, тому. Пристібніться! Заземліться! Будьте максимально обережною. Якщо вживаєте алкоголь - перегляньте цю звичку або замініть, бо крутитись під градусом ’опасно’ Вас можуть якось виклристати не так, як Вам хотілося б...тому, налаштовуйтесь на позитив, на якісні зміни і обережнічайте (не маніакально) а так, максимально до себе ’з любовью і бережно’.
Дадосвидания• 05 октября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Що буде з їх шлюбом після його зради?
Так зради не було.
Дадосвидания• 05 октября 2024
Ответ дляТоска в носках
Карта 10 мечів.
Прямо в точку.
Файна_зупка• 05 октября 2024
Ответ дляТоска в носках
Можна мені одне запитання?
Тоска в носках• 05 октября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Сімка мечів! Він зараз страшенно наляканий, як ніколи. Він боїться! Боїться, що його маніпуляції на Вас можуть більше ніколи не подіяти. Боїться втратити над Вами владу. Хитрує страшенно, але не признає собі ’що не виправдав очікувань’. Це не Ваша людина. Ви не варті того, аби з Вами так посиупали. Розумієте, кохати двох - неможливо! Обманювати двох - так, можливо. Ви маєте йому подякувати за все : за досвід, за приємні моменти і відпустити. Буде боляче, але Ви подужаєте. Змінить оточення, заблокуйте його скрізь, не відповідайте, не дивіться його соц.мережі. Живіть своє, а він своє...окремо.
Море Щастя• 05 октября 2024
Ответ дляТоска в носках
Дякую велике!
Тоска в носках• 05 октября 2024
Ответ дляФайна_зупка
Можна мені одне запитання?
Жгітє. Я в настрої.
Файна_зупка• 05 октября 2024
Ответ дляТоска в носках
Жгітє. Я в настрої.
Кілька днів тому пішла на ризикований вчинок. Чи виправдає цей вчинок мої очікування?
Укр_жіночка
• 05 октября 2024
Ответ дляТоска в носках
Дякую) вже блок
Дадосвидания• 05 октября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Зачем вам этот детный изменщик с выпердышем? он уже и ребенка сделал
Дадосвидания• 05 октября 2024
Ответ дляТоска в носках
Пусть обложится обкаканными памперсами своего песдюка и медитирует.
Укр_жіночка
• 05 октября 2024
Ответ дляДадосвидания
Мне не нужен, но что делать с чувствами
Дадосвидания• 05 октября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Мне не нужен, но что делать с чувствами
Какие чувства к детному женатому? то у вас низкая самооценка и невроз
Укр_жіночка
• 05 октября 2024
Ответ дляДадосвидания
Когда мы познакомились он был один тогда и появились чувства