Гага Газу• 10 октября 2024

Твердый шампунь Yuka, как вам?

Стоит покупать?
Никогда не пользовалась твердыми шампунями. Кажется, что волосы будут жесткими, как после мытья мылом.
Кто пользовался этим мылом, нормально ли вымывает? Не сушит?
Юлия_Юлия-2175• 10 октября 2024
Саме таким не користувалася, користувалася 2 іншими ТМ.
По відгуках від постійного користування дещо пересушує, його краще використовувати як дорожній варіант.
Жорстким волосся не буде, це не аналог мила, а саме твердий варіант шампуню, піниться добре.
Мені навпаки зручніше твердим користуватися, якось легше змивати, але кондиціонер потрібно використовувати.
автор Гага Газу • 10 октября 2024
Ответ дляЮлия_Юлия-2175
А якими марками ви користувалися?
Зараз користуєтеся звичайним рідким?
Душка-свекрушка)))• 10 октября 2024
Ответ дляГага Газу
А якими марками ви користувалися?
Зараз користуєтеся звичайним рідким?
Користувалася sharme hair цитрус, сподобався більше, але це здається російський виробник, то вдруге не купила, в нього структура така, наче твердий продукт (мило) натерли і спресували, піниться добре. А ще ів роше, там є 3 види відповідно до типу волосся, в нього однорідна структура бруска, піниться меньше.
Зараз користуюся рідким, але і твердий маю, використовую якщо потрібно швидко плмити волрсся чи взяти шампунь з собою.
Сколько_мне_лет?• 12 октября 2024
Я користуюся вже кілька років, спробувала майже всі. У YUKA дуже люблю Апельсиновий і Марокко. Волосся після миття не жорстке. Можно зверху взяти кондиціонер з ілангом, він досить легкий.