Морковна• 11 октября в 00:04
Яку професію обрали ваші діти
На кого навчаються ваші діти? А саме дівчатка
Великий сатирик• 11 октября в 00:08
Айти, а в запасе уже есть уровень математики, можно читать в вузе
Карапулька• 11 октября в 00:13
Перекладач, викладач поки. Але наступного року в магістратуру - думає ще над чимось
Морковна
• 11 октября в 00:22
Ответ дляВеликий сатирик
А де навчається ?
А_я_ЛОЖУ!• 11 октября в 00:28
Ответ дляУшла и Пришла
Учитель
Это ненадолго. У нас из 20 человек только 3 работают по специальности. Остальные ’учителя’ работают в других сферах. И я в том числе.
Первоклашка Я• 11 октября в 00:30
Перша освіта - прикладна лінгвістика.
Зараз друга - дата аналітика.
Фантазерша• 11 октября в 00:30
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
У нас з 30 десь 8 :)
Зліпок ступні• 11 октября в 00:31
Ответ дляЙосип_молодий
Поки думає на іноземні мови. Але ще два роки в запасі є.
А що потім з тими іноземними мовами робити? Раніше так, було багато варіантів. А на зараз? Я без якихось там претензій. Донька теж в 10 класі. Маємо задачу з нелегких.
Морковна
• 11 октября в 00:40
Ответ дляЗліпок ступні
Моя в 9 і поки що ніяких варіантів( в нас наче час зупинився з 2020 року
Йосип_молодий• 11 октября в 00:40
Ответ дляЗліпок ступні
Як мінімум, можна працювати викладачем або перекладачем. Не скажу, що у моєї доньки це от прямо мрія. Просто іншого поки не придумали. Вірніше, те, що пропоную я, їй не подобається.
Великий сатирик• 11 октября в 07:42
Ответ дляМорковна
А де навчається ?
Чвут Прага. Предложили на фите в перспективе у них преподавать , серьезно. Очень любит математику. Училась в нашем физмате
Ответ дляЙосип_молодий
Хорошая проф. Сейчас, все берут репетиторов. И онлайн, можно, работать
Белая и пушистая• 11 октября в 09:06
В мене син. Навчається на рятувальника в пожежному інституті.
Грибной_Дождик• 11 октября в 10:34
Син на Айті. З 5-6 класу знав ким буде.
Доньці 11, вже роки три говорить, що буде дизайнером. Ось оплатила курси дизайну, і побачила, що то таки її. Подобається і виходить.
А далі побачимо, ще ранувато.
Зліпок ступні• 11 октября в 18:00
Ответ дляЙосип_молодий
Дякую, що поділились своїм баченням. Ми теж не можемо придумати. У доньки не має чітко виражених задатків, в тому і проблема. Вже й пройшла курс профорієнтації. Можливо я не досить вдало його вибрала. На що ми самі зробили наголос, туди вони і профорієнтували. Але кошти не малі, то другі вже не має змоги брати.
Зліпок ступні• 11 октября в 18:02
Ответ дляГрибной_Дождик
Син на Айті. З 5-6 класу знав ким буде.
А далі побачимо, ще ранувато.
Це дуже круто, що діти мають такі свої позиції. А у нас всього потрошки. Ніби і те виходить, і те підходить. Чітко не можна виділити.
Морковна
• 11 октября в 18:42
Ответ дляГрибной_Дождик
Син на Айті. З 5-6 класу знав ким буде.
А далі побачимо, ще ранувато.
Дизайнер в якому напрямку?
Грибной_Дождик• 11 октября в 19:31
Ответ дляМорковна
Дизайнер в якому напрямку?
Вона ще мала, вчить ази. Щоб визначитись з напрямком.
Зараз це фотошоп та ілюстратор.
Морковна
• 11 октября в 19:48
Ответ дляГрибной_Дождик
Зараз це фотошоп та ілюстратор.
Дякую!
Грибной_Дождик• 11 октября в 20:02
Ответ дляМорковна
Дизайнер в якому напрямку?
Спросила, что больше нравится в данный момент. До занятий хотела с интерьером работать.
Сейчас через месяц занятий больше хочет полиграфию (реклама, создание макетов) или для игр фоны, локации. То есть само создание
Йосип_молодий• 11 октября в 23:56
Ответ дляЗліпок ступні
У нас з вами просто зеркальні ситуації))) Теж зверталися до київського центру з профорієнтації. І теж не в захваті. Той випадок, коли не зрозуміло на що витратили гроші.
Моя донька хоче піти на практику в тату салон. Підучитися, отримати сертифікат. От я чогось думаю, що тут толку буде більше, ніж від академічної освіти.
Зліпок ступні• 12 октября в 00:41
Ответ дляЙосип_молодий
Молодчинка. Завжди добре мати якесь вміння. Де б ти не був, його можна примінити. Але хотілось би, щоб і освіту здобути. Бо то ті роки, коли мозок молодий, все сприймається і вчиться. В даний момент, то взяти, як підробіток.
Йосип_молодий• 12 октября в 14:13
Ответ дляЗліпок ступні
Згодна з вами! Тож удачі нам! Нехай все, що відбувається, буде на краще!