Додекаэдр• 11 октября 2024

Кімната у гуртожитку. На що звернути увагу?

Хочемо придбати кімнату у гуртожитку, ріелтор каже виведена як одиниця, прописаних нема, а на що треба звернути увагу?
Однозначная• 11 октября 2024
Ответ дляМарафетчица
А работать в селе кем?)
А живя в общежитии, кем работаете?

мульти1• 11 октября 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Де пропонуєте жити людям? Орендуваьи за 8000 грн такий же неліквід, тільки віддавати кожного місяця гроші?
Орендувати
Посудомойка• 11 октября 2024
Как временное решение, чтобы уйти от аренды, вполне сгодится. Конечно, огромную роль играет расположение, соседи, коммуникации и т.п. Сейчас по объявлениям тысяч 13-15 долларов вполне нормальные варианты в пешей доступности от метро. За такие деньги из смартов можно разве что-то в 10 км от Киева от строителей купить долларов по 800 за квадрат.
БлинчикБезСметанки• 11 октября 2024
Ответ длямульти1
ви краще б купили маленьку однокімнатну квартирку, щоб все своє було, а не вкладалися у броньовані двері в гуртожиток і ремонти ті
Кімната коштувала 25000 у.о, а квартира тоді мінімум 48 000.
Різницю в 23 000 де б я взяла? Броньовані двері тоді були дешеві)
мульти1• 11 октября 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ви там не жили і скоріш за все не ходили по арендованих квартирах і не втрачали житло. Тому ваші коментарі така собі порада.
Якраз жила, тому і пишу
Однозначная• 11 октября 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я жила в такій кімнаті майже 2 роки, з чоловіком і дитиною 1 рік. Важко, але це дало змогу економити і потім купити квартиру.
Ну, вы ж наверное эту комнату снимали, а не покупали, речь не об этом
мульти1• 11 октября 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Шукати ще варіанти, між кімнатою і квартирою немає такої різниці

БлинчикБезСметанки• 11 октября 2024
Ответ длямульти1
Ви взагалі вмієте читати, чи пишете аби що? Я купувала в 2011 році і продала в 2013. Тоді було так.
БлинчикБезСметанки• 11 октября 2024
Ответ длямульти1
Орендувати
Добре, якщо є на оренду кожного місяця гроші.
мульти1• 11 октября 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
відкрийте очі, і подивітся ціни на олх
мульти1• 11 октября 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
ну на купівлю кімнати нашкребли?
БлинчикБезСметанки• 11 октября 2024
Ответ дляОднозначная
Как раз покупала. До сих пор мне налоги по ошибке приходят, так как там было в общей сложности 150. метров во всей квартире.
ЛісАпетная• 11 октября 2024
На будівлю гуртожитку. На чиєму балансі і що з ним. Мали досвід знайомі. Завод розпався, місто на баланс не взяло будівлю. Через пару років відрізали всі комунікації, бо будинок нічійний
Нога на ногу• 11 октября 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
В мене був газ. До речі те слушне зауваження, бо моя кімната була поруч з кухнею. Сусід готував часто з якоїсь просрочки і цей запах був весь у нас. Купували тоді кондиціонер, щоб нейтралізував запах)
Що це функція така у кондиціонера?
Однозначная• 11 октября 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Какие 150 метров по кв ?? Общежитие- это не квартира и не коммуналка
ЭмчЭндЭм• 11 октября 2024
Ответ длямульти1
зараз взагалі не вигідно купувати житло
оркндувати набагато більше плюсів, якщо вже на то пішло
в країні війна, а вона мені доказує про купівлю житла? сміх
Вам 20?
Кстати, вы тут тему создавали https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3112801#goo... , что ваш молодой человек не интересуется его ребёнком от первого брака. Смотрите как бы тому ребёнку не пришлось в общежитии жить поскольку денег на хорошее жильё отец (ваш друг) не даёт. И смотрите, чтобы к вам ваш друг не начал относиться так же, как к своему ребёнку. Жизнь непредсказуема...
Великий сатирик• 11 октября 2024
Ответ длямульти1
Ваше допис немає нічого спільного з реальністю.
Сито для думок• 11 октября 2024
Всі так лякаються гуртожитків, ти не менш там живуть люди, уявляєте. В кожного свої причини, і далеко не всі там маргинали.

Поради для автора. подивіться будинок, комунікації, коридори. Якщо коридори захаращенні - це прапор.
Подивіться на кухню і санвузли, якщо там брудно і все старе - це прапор.
Ну і саме найголовніше це звісно сусіди.

Бачила два гуртожитки, при чому стоять вони поруч. Один від збанкрутілого заводу, і працівники приватизували кімнати. Там чистенько, ОСББ, комунікації замінено, територія доглянута.
І тут же через дорогу комунальні квартири, бувші сталінки.
Це просто фільм жахів. Все чорне, в плісняві, закопчено, вікна вибиті, майже всі жителі опухші від пянок.
Бараболька• 11 октября 2024
Не купувати взагалі таке, загальний унітаз,душ,кухня- постійні ризики. Я вже 2 роки намагаюся вилікувати дитину від інфекції, що підхопила в гуртожитку в евакуаціїї у 2022 році, коли користувалися загальними службами. Збирайте поки гроші, знімайте кімнату з хазяйкою, де ризик контакту зменшиться з великою кількістю людей.

мульти1• 11 октября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Вам 20?
а нічого що я просто троль, який іноді сумує на роботі і клепає ерунду?
мульти1• 11 октября 2024
Ответ дляСито для думок

осбб це повне лайно
мульти1• 11 октября 2024
Ответ дляБараболька
нарешті хоч одна розумна думка, про яку я пишу
Марафетчица• 11 октября 2024
Ответ дляОднозначная
А живя в общежитии, кем работаете?
Я живу в собственной квартире, не работаю. А люди из общаги работают, в городе по-любому проще найти постоянную работу, чем в селе.
БлинчикБезСметанки• 11 октября 2024
Ответ дляОднозначная
В мене було так. Блок із 8 кімнат. На кожного хазяїна виділялась частка. В моїй власності було 25 метрів. Вони ж є різні.