В моїй хаті моя правда• 14 октября 2024
Задержка 17 днів
Доброго дня дівчата)
Задержка 17 днів . Тести всі /
Гінеколог провіривши сказала що запалення та кіст вона не бачить. На УЗД записалась на 17 жовтня. І що оце думати вже голова 🤯 до цього задержки саме більше і то не постійно +-5 днів . Було в когось таке який діагноз вам ставили ?
Задержка 17 днів . Тести всі /
Пописанная парта• 14 октября 2024
Як гінеколог побачила, шо кіст немає ДО УЗД? У мене таке було при кістах, і це показало саме на УЗД
В моїй хаті моя правда
• 14 октября 2024
Ответ дляПописанная парта
Мене також цікавить як вона побачила 😮 при надавлені було безболісно. Симптоматично напевно😒 чи то такий гінеколог
Пописанная парта• 14 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Зробіть УЗД і сходіть до іншого гінеколога.
Блакитне небо• 14 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
То такий гінеколог, змініть лікаря
Без узд то гадання на кавовій гущі
В моїй хаті моя правда
• 14 октября 2024
Ответ дляПописанная парта
На УЗД 17 жовтня
В моїй хаті моя правда
• 14 октября 2024
Ответ дляБлакитне небо
То такий гінеколог, змініть лікаря
Без узд то гадання на кавовій гущі
Треба міняти . 😮
Пописанная парта• 14 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
На УЗД 17 жовтня
Ну зробите через 3 дні і сходіть до іншого лікаря, ця ваша на разі себе трохи переоцінює.
В моїй хаті моя правда
• 14 октября 2024
Ответ дляПописанная парта
Дякую так і зроблю 🥹
В моїй хаті моя правда
• 14 октября 2024
Ответ дляБлакитне небо
То такий гінеколог, змініть лікаря
Без узд то гадання на кавовій гущі
Груди болять живіт трішки тягне переодично таке відчуття що ось . І тиша 😔
Блакитне небо• 14 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Може бути гормональний збій, кіста, ановуляторний цикл і багато причин.
На узд вам скажуть точно причину
ИграйМойГормон• 14 октября 2024
У меня постоянные задержки месячных до 20 дней. 2-3 раза в год стабильно
В моїй хаті моя правда
• 14 октября 2024
Ответ дляИграйМойГормон
До вагітності також таке було жили своїм життям. Після вагітності вирівнялись . 28-35 днів цикл . А зараз жах якийсь . І почалось все при плануванні вагітності 🥹
Марічка• 14 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
А скільки Вам років ?
ЗабежАЛОЧКА• 14 октября 2024
Було один раз, затримка 10 днів, пішла на УЗД, наріс ендометрій, а місячні не почалися. Гінеколог призначила таблетки, викликали місячні, бо інакше, як сказав лікар, мене б чекала кровотеча і чистка.
Марічка• 14 октября 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ох е , молоденькая . У меня в 39 такая фигня началась . На неровной почве сбой а через год сдала анализы , организм к менопаузе готовиться 🥺! У Вас другой точно случай