Пасхальний тролік• 03 декабря 2024
Місячні після гістероскопіі?
Дівчатка, які в вас були місячні після гістероскопіі?
Робила 6 міс тому. Перші два цикла взагалі заливало, зараз теж обільні. Замість 4-х днів йдуть 6-7. І колір інший і консистенція.
На гістероскопіі мав бути поліп, але його не знайшли і взяли на всяк випадок біопсію.
Через скільки часу в вас все налагодилось?
На узі норм, але ж я бачу що стало не норм 🥺
Капитанша• 03 декабря 2024
По дням короче, но какие-то жидкие, не знаю как описати. И совсем не скудные, хотя противозачаточные прописали.
Пасхальний тролік
• 03 декабря 2024
Ответ дляКапитанша
От в мене так же, тільки по дням ще й довше(
Капитанша• 03 декабря 2024
Ответ дляПасхальний тролік
У меня невестка на противозачаточных у неё скудные, я думала хоть после лечения поживу, но нет, всю жизнь обильные. Два цикла уже без таблеток , кажется даже меньше стали, не знаю как дальше будет
маряшка-c693• 30 декабря 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Автор, як Ваші справи з місячними, чи надалі так само? Маю таку саму проблему після гістеро.
Пасхальний тролік
• 04 января в 02:04
Ответ длямаряшка-c693
Три цикли заливало.