Дівчата порадьте хороший магазин, може інстаграм де можна купити жіночий спортивний , утеплений костюм хорошої якості.
Снежнакомка• 16 октября 2024
Чим вас не влаштовують звичайні спортивні магазини, там на будь який смак костюми, від ойшо до адідасу, чи вам обовʼязково купувати наугад ті ноунейми в інстаграм?
Просто красавица• 16 октября 2024
White is white. Lina Malina. В мене костюми цих обох виробників, не кашлатяться та теплі
Стрекоза любви• 16 октября 2024
Якщо раптом надумаєте брати в Ойшо, я брала через інет, то цей холодний. Буде на весну.
На заміну взяла укр бренд Фейворіт Стайл. Гарні, теплі, зі стрілками, як палаццо.
Кондуктор троллейбуса• 16 октября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Тому що їх треба звичайний флісовий універсальний.
Неправдиша• 16 октября 2024
Беріть Адідас. І не дорого і якість не погана.
В мене двоє штанів флісових і три товстовки різні. Міняю між собою і всю зиму комфортно.
Тюрюнь_Тюнь• 16 октября 2024
Ответ дляПросто красавица
А не подскажете, какой лучше по качеству из этих двух. И есть ли у вас фото моделей, может с сайта
Клин_Кляйн• 16 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Який саме взяли?
Просто красавица• 16 октября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
White is white краще сподобався. У мене такий сірого кольору
Ответ дляПросто красавица
Підкажіть будь ласка костюм іде розмір в розмір? Худі об´ємне ?
Просто красавица• 17 октября 2024
Ответ дляAnna -d11e
У мене параметри 91-67-93, розмір с