руки_Крюги• 17 октября 2024
Посоветуйте стиральную машину
Вчера накрылась моя стиральная машина, которая прослужила мне 15 лет. Самсунг.
Срочно нужно приобрести новую. Подскажите пожалуйста, сейчас столько всего нового, на что обратить внимание при выборе? У меня была на 6 кг, думаю нужно больше брать. И какую фирму лучше смотреть?
Директриссимо• 17 октября 2024
Беріть 2 в 1 я пробувала в готелі, це кайф. За годину витягла і вділа!
Там був якійсь самсунг
Собі тільки 2 в 1 буду брати, як моя полетить
Там був якійсь самсунг
Директриссимо• 17 октября 2024
Бо перекладати з машинки в сушку теж не зручно, треба чекати поки попере. А так ліг спати а зранку все готово, красота!
Місячне Сяйво• 17 октября 2024
У мене Електролюкс 800 до 9 кг, брала минулого року, бо попередня раптово зламалася (років 18 працювала, теж Електролюкс). До неї ж сушку, якщо є місце, одразу взяти (виявилася дуже незамінною річчю, стоїть над пралкою).
Окрема сушка, хоч і треба в неї перекладати білизну з пралки, але вони зручніші всеодно, можна взяти на ту ж вагу, а ті, що 2в1 там пралка до 9, а сушка набагато менше вагу обробляє (до 4, наприклад). Окрім того, якщо прань потрібно робити декілька (біле та, наприклад, кольорове), то поки переться друга партія білизни, перша вже сушиться, отже економить час.
Пасти Ла• 17 октября 2024
У меня были 4 Канди, бош и Электролюкс 700 (2 года назад купили) .
Бош самая плохая оказалась, Электролюкс отличная.
Если нет возможности купить отдельно сушку, то я б брала только 2в1 уже, просто стиралку б уже не брала.
Анонім Завгосп• 17 октября 2024
В мене на 7 кг LG, всі речі перу на 30 хв. і 30 градусів, тому закладаю речей на чверть бака. Якщо потрібно буде міняти то візьму ще більший об’єм. Фірма мені не принципова, бо моя не дорога LG дуже класно все відперає. Головне щоб був короткий цикл і клас А+.
руки_Крюги
• 17 октября 2024
Ответ дляПасти Ла
Чего-то всегда думала что Бош хорошая фирма, техника у них не дешёвая
руки_Крюги
• 17 октября 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Что значит клас А+ и А++ и А+++? Чем они отличаются?
Пасти Ла• 17 октября 2024
Ответ дляруки_Крюги
Да, ПММ бош у меня уже третья - они идеальные.
А вот со стиралкой не повезло.
Анонім Завгосп• 17 октября 2024
Ответ дляруки_Крюги
Типи енерговитрат, чим більше плюсиків тим краще)