Коварная Зая• Изменено 04 марта в 13:23

Хто заміжня за арабом і є спільні діти?

Ваші діти приймали мусульманство?
Зустрічаюсь з арабом, добрий турботливий. Живет тут в Україні і тут планує залишатись.
Я не розглядала ці стосунки як довготривалі, хотіла відволіктися трохи, але бачу затягує
Він часто заводить розмову що хоче сімью зі мною і дітей. І сказав що діти обов´язково мають прийняти мусульманство тобто віру батька.
Може у когось є досвід або знайомі які народили від араба. Яка вір у дітей?
САМ_ТАКОЙ• 04 марта в 13:57
Ответ дляКондуктор трамвая
Тут все все знают , а по факту очень далеки от реальности как живут другие
Так я спрашивала из опыта пишите, ответ посмотрите посмотрите видео, почитайте истории 😂

Налитое яблочко• 04 марта в 13:57
Знакомая уже 30 лет замужем за татарином мусульманином. Очень классный мужик. Он ходит в мечеть, она как ’обычная христианка’ в церковь в Пасху и в Рождество)) Дома празднуют все праздники и наши и их. Сын атеист, дочь светская мусульманка. Сын женат на нашей француженке, живет во франции, дочь замужем за турком.
Кондуктор трамвая• 04 марта в 14:05
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
То все счастливые люди пишут , а по факту трешаковых историй с наши тоже очень много , у меня много подруг и на работе женщин много такой треш семейный рассказали , что волосы на голове шевелятся. И про великих наших отцов любящих в закат уйти после рождения детей тоже предостаточно . Так же естественно есть и там больные на голову от которых стоит бежать роняя тапки . А здесь очень любят идеализировать кого-то и с говном смешивать других
Без Баяна• 04 марта в 14:26
В мене перший чоловік був мусульманіном, красивий, харизматичний, вихований, турботливий, світський., багатий, але все це то лише фасад.
Просив дитину та казав, що дитина повинна обов’язково буди в їх вірі.
До мене спочатку претензій по вірі не висував, навіть відвідував на свята разом зі мною християньку церкву.
Це був лише початок, далі- гірше, почав тиснути щодо прийняття ісламу. Його друзі, що зустрічалися с християнками, всі змусили згодом прийняти дівчат іслам.
Коли нам виповнилося по 23 роки мої очі відкрилися та я згодом подала на розлучення, дітей благо не встигли народити, іслам я відмовилася прийняти. Ось й все.
Чумачечая_• 04 марта в 14:54
Ответ дляКили и Манджаро
Угу. Жінки працюють де хочуть, одягаються як хочуть. Легко можуть залишити дітей на чоловіка та поїхати з подругою на концерт в Європу?
Я знаю сімʼю де жінка працює де хоче, діти також працюють, їм по 22+, живуть в достатку, видали доньку заміж за чоловіка з Йорданії. Вся сімʼя мусульманська. Жінці вони догоджають
Крапипопка• 04 марта в 15:07
Ответ дляКили и Манджаро
Не тільки розуміло питання.
Типу мусульмани якісь неякісні?
А як би мова шла про євреїв?
Або католиків?
Вам не понять)) не выросло у вас чем
Крапипопка• 04 марта в 15:07
Ответ дляЧумачечая_
Наоборот красивая. Арабы мужчины тоже красивые кстати
кому и баран красивый жених..

Чумачечая_• 04 марта в 15:34
Ответ дляКрапипопка
кому и баран красивый жених..
В любой нации есть красивые мужчины, а где примесь кровей разных народов рождаются красивые дети: как девочки так и мальчики
Блиск думки• 04 марта в 16:27
Ответ дляКоварная Зая
Я уже от думаю краще розходитись, так я проти щоб дитина приймала мусульманство. Хоча в стосунках дуже хороший
Правильное решение, более того,вам тоже придется уйти в мусульманство, если за него выходить и жить по его законам: рамадан, платок и тп, не говоря уже о детях, это о, что я вижу по знакомым
Невловимий Джо• 04 марта в 16:53
Ответ дляКоварная Зая
Иордания
В мене одногрупниця вийшла заміж з Йорданця, переїхала до нього, мають 3 дітей.
Думаю вона теж віру змінила, бо її фб це одні молитви, якісь фрази про сім´ю. Голова покрита в неї. Загалом пости якісь стрьомні...
Булькаю• 04 марта в 18:35
Подруга замужем за мусульманином. И она веру сменила, и дети мусульмане. Детей трое.
Обычаи соблюдает, на людях только польностью закрытая одежда, даже в жару длинные рукава и штаны. Купальник только буркини. Соцсети пустые, уже много лет нигде свои фото не показывает. Детей, мужа - да, себя - нет категорически. Дети все мальчики, может, это важно.
Рамадан соблюдает. Нг, насколько я поняла, у них нет. Никаких елок, ничего. Она втихаря на комнатный цветок мишуру вешает на нг.
Круг общения в основном - это мусульманская община.
Anna_Aldarorah• 06 марта в 07:29
Ответ дляКили и Манджаро
І моїй соціальній бульбашці всі жінки заробляють відповідно і мають повноваження.
Ті подруги що за арабами. Кажуть що вони самі не хочуть працювати , та їм подобається хіджабі в 40 градусів
Бо у них хіджаб із якісною дишачої тканини ,у мене усі такі і на голові навіть не відчувається .40 градусів ще нічого,у на влітку буває 56
Anna_Aldarorah• 06 марта в 07:41
Я заміжня вже 16 років за арабом,від молодше мене на 5 років майже ,що саме вас цікавить? .є донька ,14 років ,разом навчалися в з чоловіком в університеті в Японії ,там познайомилися . зараз живемо у нього на батьківщині,тут у нього дуже хороша робота ,для своїх локалів усі умови для життя ,ніж закордоном ,тому він повернувся.
Тут дуже спокійно ,нуль криміналу ,не зачиняємо двері та машини .люди привітрі ,рівень життя краще ніж в США та Європі .

життя тут мені більше подобається,ніж в Україні,вибачте ,але як є . Іслам я прийняла задовго до знайомства із ним ,під час навчання в Японії,де я жила 13 років ,була подружка із Індонезії і ми разом прийняли...

Жодного разу не пожалкувала .дитина тут автоматично вважається мусульманкою з народження.

Чоловік взагалі не релігійний,народився в США ,не бачила коли молився останнім часом ,але рамадан зараз він проводить із нами.ми з донькою більше релігійні .
але моя донька сама любить свою віру та зі своєї волі носить хіджаб з 12 ,дуже пишається країною проживання,бо тут багато ніштяків тим,хто громадянин .
Чоловік буде спокійний роботящий,амбітний ,добре заробляє ,добрий ,турботливий ,добрий батько ,люблячий ,ніколи на мене голос на підвищив,руки не підняв

Питайте,що цікавить
Anna_Aldarorah• 06 марта в 07:48
Я працюю перекладачем ,щоб не забувати мови ,але у мене вільний графік ,коли вони сплять ,я працюю.чи у вихідні ,уся зарплатня моя на те ,що хочу.при цьому за усе платить він ,тут це нормально.
Могла би і не працювати,але я хотіла не забувати мови ,бо я недарма навчалася усі ці роки .я перекладаю для нктфлікс та кранчіролл серіали, фільми та аніме з / японської , корейської на англійську та навпаки .
У кожного тут місцевого жителя є покоївки та допомога по дому ,ніяка місцева арабка не готуватиме чи не прибиратиме , тільки старе покоління ,нове навіть не колихнеться.жтвемо у власному домі,дитина у приватній школі ,школи тут роздільні,дівчата і хлопці не разом ,у кожного своя автівка. Мені подобається тут клімат ,майже круглий рік сонечко .я люблю спеку більше ніж холод . повертатися не планую .
Зараз у нас рамадан і ми на посту
західний_діалект• 01 апреля в 22:58
Ответ дляAnna_Aldarorah
Зараз у нас рамадан і ми на посту
А в якій країні Ви?
Anna_Aldarorah• 11 апреля в 16:13
Ответ длязахідний_діалект
А в якій країні Ви?
Саудівська Аравія,на кордоні із Бахрейном,якраз нам зараз трошки дістається ,але усе нормально.
Anna_Aldarorah• 11 апреля в 16:14
Ответ длязахідний_діалект
А в якій країні Ви?
Вибачте ,була дуже зайнята,рамадан,потім робота ,я буваю на порадниці набігом,раз у декілька місяців
західний_діалект• 12 апреля в 23:25
Ответ дляAnna_Aldarorah
Все гаразд, дякую Вам за відповідь. Нехай все буде добре у Вас, щиро бажаю всього найкращого!