Фоточки нема• Изменено 18 октября 2024
Правовстановлюючі документи на майно. Зайдіть всі
Доброго дня всім, хто читає.
В мене є донька, інвалідність з дитинства , підгрупа А. Їй 18 років,я зараз проходжу триста сорок вісім ’кіл пекла’, щоб оформити інвалідність. На даний час визнається недієздатною.
Є майно на двох з колишнім. Де він, не знаю. Треба взяти витяг, що в неї є майно.
Де і як його взяти?
В мене аж мігрень почалася. 🤪
Де і як його взяти?
В мене аж мігрень почалася. 🤪
Своего не предлагать• 18 октября 2024
Група в телеграм. Можете написати їм. Там не тільки воєнна тематика по питаннях. Там всіх консультують
Пластилин_Колец• 18 октября 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Відповідають оперативно. Теж раджу автору
Мадам Подлинник• 18 октября 2024
Нерухомість на вас та колишньому чи на ньому та доньці? Нічого неясно.
Поліпривіт всім• 18 октября 2024
зайдите к любому нотариусу спросите- он посоветует куда. мне так посоветовали, где искать приватизационные документы
Фоточки нема
• 18 октября 2024
Ответ дляНеВРотик
автор, имущество у нее на двоих с отцом или у вас?
На двох з батьком
Фоточки нема
• 18 октября 2024
Ответ дляБелочкой зови
Міністерство юстиції, можна через сайт.
Дякую. Вийшло. Спитаю,чи таке можна