Шалена красуня• 19 октября 2024
Парфуми інтенсо.
Хтось може замовляв? Де не читаю скрізь чудові відгуки. Пишуть дуже стійкі і шлейфові. 1 в 1 оригінал. Поділіться досвідом чи варто...
СМСница• 19 октября 2024
Розумію що не зовсім по темі.
Якщо шукаєте копію, зверніть увагу на Баргелло
Я користуюсь, подобається. Гарно тримаються , аромат схожий до оригіналу, немає мильності
ВЫВсеВрете• 20 октября 2024
Я користуюсь, періодично купую у них 2,5 роки-) беріть кілька по 6мл і не думайте, хочете знижку постійного клієнта? Он в фото є. Промокод один для всіх, вводите в замовленні на сайті.
Шалена красуня
• 21 октября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Ой, клас. Де не читаю відгуки пишуть, що оригінал один в один і стійкість чудова)
Шалена красуня
• 21 октября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Розкажіть, за манго скін???? Варто?
Шалена красуня
• 21 октября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Ганімед стійкі?
ВЫВсеВрете• 21 октября 2024
Ответ дляШалена красуня
Ганімед стійкі?
Дуже, особливо на одязі. А манго скін варто спробувати, я віддала, бо чомусь мені сам аромат тоді не зайшов. Між нами, я й Ганімедом дуже рідко користуюсь, в мене зараз Дахаб в фаворитах і Анжел Шер, доречі не Інтенсо, я багато де брала аналоги і тестери
Шалена красуня
• 22 октября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Мені ганімед то вау. Ангел шер зимою люблю. Треба спробувати дахаб.