Куколка-мяуколка• 20 октября 2024

Що дарували своєму чоловікові?

Накидайте ідей будь ласка, в кінці місяця буде 42, все наче є, думала зняти номер в готелі зі СПА, або парфуми , або колонку Маршал, може ще щось цікаве підкажете
Мой_ужин• 20 октября 2024
Активні навушники для стрільби на полігоні

Ласую колобками• 20 октября 2024
Кеди Гуччі. Він дуже хотів
Кавуся• 20 октября 2024
Я за спа
размахер• 20 октября 2024
Билеты в театр
Fashion_besties• 20 октября 2024
Готель зі спа - то ви більше подарунок для себе 😁
Подаруйте сертифікат на курс массажу (тільки у професіоналів).
У мене у чоловіка все є, тому завжди доводиться вигадувати щось неординарне.
Йому дуже сподобалася картина, написана художником по фото - його улюблене місце, будинок на озері
Пушкининиана• 20 октября 2024
ну вот кто лучше вас может знать вашего мужа и его хотелки? Мой, например, к СПА всегда равнодушен, но я упорно покупаю двухдневную путевку на его др и везу его на ДР , в результате он счастлив, потому как два дня живет без телефона, проблем и как король
Самая СоветЧиваЯ• 20 октября 2024
Я своему парфюм и поездку в парк развлечений, он такое обожает. Раньше на парный массаж( там разные виды входили) дарила, тоже оч понравилось