Заліковий троль• 22 октября 2024

Хто користувався ретинолом is clinical?

Дівчата, порадьте крем з ретинолом. Я дивлюся в сторону is clinical. Також дивилась на Paula’s choice. Дано: 40 років, суха шкіра, зморшки, трохи пігментація
Я не тону• 22 октября 2024
У меня сыворотка pro heal с ретинолом - никакая. Сейчас взяла ретиналь Медик8. Хотя is clinical любимая марка и большинство продуктов из нее.
Но почитала рекомендации начать все же с ретиналя новичкам, от Медик8 у меня нет раздражения.
Муууумие• 22 октября 2024
Вам краще зайде
Is clinical
Для сухої він більше підійде
Від
Paulas Choice може бути занадто..в мене від нього досить сильне лущення було...при гарному відновленні..вводила по схемі..але все одно дуже довго шкіра звикала..
Is clinical більш м´якший
Якщо що я про цей
Муууумие• 22 октября 2024
Ось
Муууумие• 22 октября 2024
Від
Paulas Choice
Цей у мене
Майструю крила• 22 октября 2024
Ответ дляЯ не тону
Ви починаєте ретиналь використовувати? Якщо -так, який взяли 0.3?
Я не тону• 22 октября 2024
Ответ дляМайструю крила
Да, взяла пока 0.3, первый мой опыт с ретинолом
из желе я• 22 октября 2024
У is clinical состав огонь. Тоже себе его хочу. Paula’s choice силиконистый и комедогенный, может забить поры, если склонны к акне