Вся в кредитах• 22 октября 2024
Порадьте бюджетну марку постільної білизни
Дівчата, порадьте бюджетну марку постільної білизни. Грошей небагато, а підковдра вже вдруге порвалася. Бажано комплектом з простирадлом. Аби була натуральна тканина
Швидкоруч• 22 октября 2024
ТМ Ярослав, але стежу на їх сайті за знидками і купляю тільки акційну, чекаю коли на якусь однотонну чи з нейтральним узором буде знижка, бо загалом принти не дуже люблю.
З плюсів, в них можна не комплектом, а окремо купляти простирадла, підковдри, наволочки. Я так іноді купляю клмплект і одразу ще додаткове простирадло, бо вони швидше рвуться.
Склад і товщину тканини дивіться по характеристиках, бо буває котон+поліестр.
Мейк-ап форева• 22 октября 2024
Ответ дляТАЗератти
я покупаю тут
Подивилася каталог, склад хороший і ціни приємні і сама білизна красивих кольорів, не дешево виглядає .
Глубоководная селедка• 22 октября 2024
Якщо треба секономити, мені подобається дуже Мальва, якісна, але може колір трохи відризнятися від картинки
Глубоководная селедка• 22 октября 2024
Ше недорога Констанци, Одеса. але тут я брала тільки ковдри