Позитивна• 22 октября 2024
Укус комара, ранішня тема
Помастила псилобальзамом, як тут радили, дала протиалернічне. Спласло все, не на всі 💯, але зараз суттєво краща ситуація.
І чітко видно червону пляму - місце укусу. Тому я спокійна, то ніякий не лімфовузол.
Сказала лікарка почекати 3-5 днів і все повністю зникне. Так і роблю.
Перше - третє фото як було вранці, останні два - ввечері.
Дякую тим, хто щось радив дуже, ваші коментарі виручили.
І тим хто називав дурепою також дякую, але я як мама, завжди краще перебдю, ніж недо. Ви б бачили як то все виглядало вранці після сну, самі б настрашилась.
Зараз залишилась маленька підпухлість і чітко видно місце укусу. Вранці настрашилась що на шиї здувся лімфовузол.
Курочка-чубаточка• 22 октября 2024
Який сенс цієї теми? Шо це просто укус комара вам казали в перших двох.
Вам уваги не вистачає?
Курочка-чубаточка• 22 октября 2024
Я не вірю, шо вдома ви поводите себе нормально, і чоловік не підозрює, що у вас такі проблеми
Позитивна
• 22 октября 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
І це всього лише укус комара і вже три теми🤪🤪
Так, я така.
Не рахую, а вважаю• 22 октября 2024
Ответ дляПозитивна
Так, я така.
Вам мабуть дуже важко жити з такою тривожністю? Це справді проблема. Треба працювати над цим
Курочка-чубаточка• 22 октября 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А ви про лімфовузли не знаєте?
Позитивна
• 22 октября 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Дуже важко
А я женатая• 22 октября 2024
Добре, що все добре. Дійсно, важко так тривожно жити і самій людині, і оточуючим.
Моє Вам щире побажання, робіть з цим щось. Бо може вилізти проблемами у старшому віці. Це я Вам з власного досвіду кажу.
Позитивна
• 22 октября 2024
Ответ дляСкорая помощь
я думала, что я тревожная, штош, я ошибалась
Ні, я переплюну всіх. Думаю тривожніших від мене немає. І навіть як лікар каже що то укус, але поспостерігати, я все одно хвилююсь.
Позитивна
• 22 октября 2024
Ответ дляА я женатая
Дуже важко, я переживаю з приводу здоров´я по всьому , але от за себе ні. Лише за дітей, люба вавка в них, от як той укус комаря клятого, якщо б то був той укус в інше місце не хвилювалась би, а от на шиї, де куча лімфовузлів то і я хвилююсь
Не рахую, а вважаю• 22 октября 2024
Ответ дляПозитивна
Ви ж розумієте, що ця тривожність і дітям передається. Ви їх програмуєте. З цим треба щось робить
Скорая помощь• 22 октября 2024
Ответ дляПозитивна
автор, Вы так себя изведете.
все с Вашим сыном будет хорошо, укус сойдет и не останется даже следа
Позитивна
• 22 октября 2024
Ответ дляСкорая помощь
автор, Вы так себя изведете.
Дуже дякую , я щиро надіюсь що так і буде
Кидаю курити• 22 октября 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Вам уваги не вистачає?
Вы не узнали женщину с психозом лимфоузлов?
Там все очень очень плохо. Особенно у ее сына.