Пьяная вишня• 23 октября 2024

El Кравчук. Чому Андрій Остапенко вибрав таке прізвище?

Про El - гугл розповідає, бо електронний.
А от чому Кравчук? Не знайшла..
Він зараз постійно мені в інстаграмі і ютубі попадається. Шалена енергетика!
Летчица• 23 октября 2024
Бо він спав з Кравчуком
Шотуткоїться?• 23 октября 2024
Привіт, Андрюша, якими вітрами тебе сюди занесло?)
Украиночка• 23 октября 2024
Андрюша, тут моє місце. Йди собі.
П.С. ваш Віктор Павлік
Некомильфо• 23 октября 2024
Шалена егегей енергетика!
Летчица• 23 октября 2024
Ответ дляУкраиночка
Андрюша, тут моє місце. Йди собі.
П.С. ваш Віктор Павлік
А було вовчиціне
Мрії у вирії• 23 октября 2024
кому интересен безголосый 50-летний гей ? вот реально кому?
Некомильфо• 23 октября 2024
Ответ дляМрії у вирії
Ностальгирующим 40-летним теткам
автор Пьяная вишня • 23 октября 2024
Ответ дляЛетчица
А було вовчиціне
П ви бачили оцю заздрісну реакцію Винника))? Ну це ж очевидно що винник під Андрюху косить
Особливо доречно там коментарі під тис відео, що журі здриснули, а Андрюза в,Україні підтримує воїнів
Бронетапці• 23 октября 2024
Ответ дляМрії у вирії
Вы чего, он же ´солдат кохання´, а военным сейчас почет и уважение
Мрії у вирії• 23 октября 2024
Ответ дляНекомильфо
Ностальгирующим 40-летним теткам
так уже все знают про его ориентацию
автор Пьяная вишня • 23 октября 2024
Ответ дляМрії у вирії
А чому безголосий???
Мрії у вирії• 23 октября 2024
Ответ дляПьяная вишня
А чому безголосий???
а вы слышали как он вживую поет? )
автор Пьяная вишня • 23 октября 2024
Ответ дляЛетчица
Бо він спав з Кравчуком
Кравчук був президентом коли Андрюхе і 17 років не було. А андрюха в інтерв´ю казав що так рано він хоч і чудив на сцені, але був цнотливості квіточкою
автор Пьяная вишня • 23 октября 2024
Ответ дляМрії у вирії
а вы слышали как он вживую поет? )
Шикарно, його фішка це подача!

Хто не чув - агов, на концерти!! В інсті є анонс. Я сподіватися, ви йдете?
Мрії у вирії• 23 октября 2024
Ответ дляПьяная вишня
Шикарно, його фішка це подача!

нет, у меня нежная ранимая психика) такую пытку я не выдержу
автор Пьяная вишня • 23 октября 2024
Дівчата і хлопці, що за беспрідєл, чому у геніального парубка так мало підписників?! Давайте сьогодні хоч до 8тис дожмемо!!
автор Пьяная вишня • 23 октября 2024
Ответ дляМрії у вирії
В сенсі? Я також дуже чутлива і мені він як хлію з маслом і медом - гарно заходить!
автор Пьяная вишня • 23 октября 2024
Ответ дляНекомильфо
Ностальгирующим 40-летним теткам
Ну так, це ж основна аудиторія порадниці!
Цнотливі жінки 40+
Найщасливіша• 23 октября 2024
Ответ дляНекомильфо
Ностальгирующим 40-летним теткам
Шутите? Там и лет 20+ назад смотреть не на что было. О чем там ностальгировать?
Мрії у вирії• 23 октября 2024
вы у него пиарщиком подрабатываете. Пришли и думаете найдете целевую аудиторию?)
автор Пьяная вишня • 23 октября 2024
Ответ дляНайщасливіша
Чому? Схоже, цей рілз для вас https://www.instagram.com/reel/DBSIMwlt4xI
автор Пьяная вишня • 23 октября 2024
Ответ дляМрії у вирії
Ні, я не піарщик. У дописі написала чому пишу. Дійсно цікаво чому він Кравчук?
автор Пьяная вишня • 23 октября 2024
Ответ дляМрії у вирії
так уже все знают про его ориентацию
А при чому орієнтація? Фанати гетеросексуалів що якось свої фантазії про артиста втілюють у життя?
Найщасливіша• 23 октября 2024
Ответ дляПьяная вишня
Потому что первое впечатление было - неприятный, выпендреждный, бездарный человек. Сейчас вот увидела его песню про Харьков - ну как была печаль, так и осталась. Но только еще и постарела. Смотреть не на что, слушать - тем более.
Но Вам делать то, что нравится, никто не мешает)
Мрії у вирії• 23 октября 2024
Ответ дляПьяная вишня
никому кроме вас неинтересно. мне просто скучно до конца рабочего дня.
автор Пьяная вишня • 23 октября 2024
Ответ дляНайщасливіша
А в чому полягає ваш дар, талант і приятность?
Найщасливіша• 23 октября 2024
Ответ дляПьяная вишня
А мы уже сравниваем меня и его?)
автор Пьяная вишня • 23 октября 2024
Ответ дляНекомильфо
Шалена егегей енергетика!
Скажіть! І я про це!
Мрії у вирії• 23 октября 2024
Ответ дляПьяная вишня
он противный. вот реально отталкивающий своей энергетикой. жеманный и манерный. Но и таланта там нет. Вообще.
Если тот же Адам Ламберт или Сэм Смит перегибает с этой феминностью, то у них голоса и талант...а этот ни очем. Пока продюсер много лет назад правильно продвигал его в виде грамотного созданного продкута, то сейчас все очень печально.
автор Пьяная вишня • 23 октября 2024
Ответ дляНайщасливіша
А мы уже сравниваем меня и его?)
Ну ви ж хейтите його, тому і цікаво дізнатися про ваші таланти