Оце так цабе• 23 октября 2024
Чим вивести кров?
З тканини. Ваніш- до лампочки
БоВжеВільна• 23 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
а нашо ви тканину вимазали
она специально вымазала, чтоб ты спросила)
Качка в тапцях• 23 октября 2024
Холодна вода, в ній замочити, прати. Якщо вже був контакт з гарячою водою, буде важко вивести, можна спрбувати кисневий плямовивідник, якщо дозволяє тканина. Або хімчистка
Ошеламиссимо• 23 октября 2024
Попробуйте замочить часов на 10 в кислородом порошке, а потом постирать. У меня так с пижамы отситралось застарелое пятно, я была в шоке.
Красавица писяная• 23 октября 2024
Перекис водню
В лікарні ми ним користувались
Потім вже прання
Головне не горячою водою, бо звернеться і все
В лікарні ми ним користувались
Потім вже прання
В кого тако було• 23 октября 2024
Головне - не кип´ятити і не заливати гарячою водою!!! Кров згорнеться, і вже нічим не виведете. Перекис водню. Господарче мило.