Котики-муркотики• 23 октября 2024

Як підробляють студенти в Польщі ?

Донька навчається в школі ( типу ПТУ ) на перукаря ,але хоче забрати документи і хоче працювати .Вона два роки назад закінчила курси по тату ,в цьому році також пройшла міжнародні курси ,є сертифікат .Спочатку набивала друзям ,потім декому з наших друзів ,моделям на курсах.
Зараз хоче також друзям в общагі ( яким є 18).Їй 17,в наст.році 18.Хоче займатись саме по тату .
Чи може вона набивати іноді друзям ?які ризики.Чи де вона може працювати ?Це не велике місто .Щоб працювати в салоні ( це якщо вдруг) то треба їздити.
ПампушОК• 23 октября 2024
я думала ви про таку роботу як офіціант. то можна або в макдональсе
автор Котики-муркотики • 23 октября 2024
Ответ дляПампушОК
Це теж як варіант .
Диви яка я пава!• 23 октября 2024
То певно треба мати ліцензію і медосвіту, бо ж є поотипокази медичні для татуювання
Ответ дляДиви яка я пава!
Протипокази для тату їх навчали які.Медична освіта мені казали це добре ,хоча б медичні курси.
Мене цікавить чи може вона набивати там друзям ,хай за якусь оплату. Каже є дівчата що роблять нігті і пірсинг (але це поки її слова).
Те що набиває більш менш нормально ,для салону це має бути стаж і впевненість.Але виправляла подрузі після салону в Києві .((
Конфиденциальность• 23 октября 2024
Де тут про підробіток студента?
1. Збирається кинути навчання і зайнятись татуюванням за гроші (передбачає працевлаштування або ведення підприємницької діяльності з відповідними дозволами).
2. ’Набивати друзям в общазі’ (незаконна діяльність з ризиками завдання шкоди здоров´ю ’друзів’ і відповідальністю за це)
Ответ дляКонфиденциальность
Де тут про підробіток студента?
Це те що хоче.
Наведіть приклад де можна.
Конфиденциальность• 23 октября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Це те що хоче.
Наведіть приклад де можна.
Можна в закладах харчування (офіціанти, посудомийки ....), в магазинах (від розкладки на полицях товару до роботи на касі, якщо мовний рівень дозволяє), на складах, місцевих підприємствах, тимчасовий персонал офісів....
Хто хоче, той знаходить.

Хто шукає пригод на свою ж...., той мріє бити татухи. Поки хтось із батьків не поскаржиться, що його чадо розмальовано невідомо ким в антисанітарних умовах. І це ще при найкращому варіанті.
Ответ дляКонфиденциальность
Хто хоче, той знаходить.

Якби вона працювала в Україні ( наприклад ) ,їй це подобається ,це було б краще ?
Всі ж починають з чогось .
Документи вона не забере ,я не дозволю.Але вона хоче десь підробляти .
Ластовиння• 23 октября 2024
Там же куча одноразовых расходников,те же иглы, краска сколько стоит, все должно стерелизоваться..Она это делает ? И как не брать деньги, если она тратит свои при этом на расходники?. Хотя бы оплата за материал пусть будет, если хочет руку набить. У меня знакомая в Ирландии открыла ФОП и делает татуаж лица (брови/губы/стрелки) и мелкие тату.
Ответ дляЛастовиння
Да,она накупила всего летом и сейчас отправили посылкой расходники.Много всего ,за растаможку добавили вдвойне за посылку .
У вашей знакомой было мед.образование или сертификат о мед.?
Ластовиння• 24 октября 2024
Ответ дляКотики-муркотики
мед. образования точно нет, о серттфикате не в курсе
автор Котики-муркотики • 24 октября 2024
Ответ дляЛастовиння
Дякую.