📌 Ми живемо у небезпечний та нестабільний перехідний період. Відбувається всесвітня перебудова світових центрів сил.
📌 Безпека Швейцарії знизилася. Безпека Європи знизилася. Залежність Європи від США зросла.
📌 Про ситуацію в Україні: це «війна на виснаження, кінець якої не передбачається». Військовий потенціал Росії зростатиме, навпаки, США та Європі дедалі складніше допомагатимуть Україні. Час на користь Росії.
📌 Найбільша загроза Швейцарії щодо шпигунства «походить від російських спецслужб». Загроза з боку китайських спецслужб також зросла.
📌 Терористична загроза у Швейцарії залишається високою. У країні зростання радикалізації неповнолітніх.
Мене от перший пункт хвилює. Це значить що всі погинаються таки під рашку? бо якщо "відбувається" то значить процесс іде. І значить жаба Гуттеріш це теж знає і своєю поїздкою бронює своє тепленьке крісло на майбутнє.
Anastasiia-9046• 25 октября 2024
Ответ дляOdilie
Европа доигралась в толерантность и в веру в ’доброго’ русского медведя с балалайкой и дешёвым газом.
Згодна, схоже, що буде як з Гітлером. Ми на порозі 3 світової
Ответ дляOdilie
та тут нашим ракеты на голову падают, а они все равно ’дружить с россией’
а что говорить про тех кому не падают, а они приезжают в москву и видят сытый фасад и думают какая рашка богатая (нет)
Natabond76• 25 октября 2024
А мене третій пункт дуже хвилює. Бо нас продовжують годувати казочками про швидку перемогу