Как нефиг делать• 25 октября 2024
Моя кухня До і Після
Привіт!
Дівчата, без вас ніяк.
Можливо пам‘ятаєте мою кухню Ікеа?
Так от.. сусід поставив паркан, який дуже псує вигляд.
Були дерева, то осінні, то засніжені, то зелені, то цвіли то плодоносили, а зараз … отаке
Що тепер робити?
Жалюзі?
Можливо ми дістали сусідів, ніяких штор не поставили і їм набридло бачити нас як в кіно))
З сусідами гарні відносини. Чоловік каже «може їм половину грошей запропонувати? Все ж це спільний паркан»
А я🗿🗿🗿
Щось можна зробити?
Дівчата, без вас ніяк.
Можливо пам‘ятаєте мою кухню Ікеа?
Що тепер робити?
Жалюзі?
А я🗿🗿🗿
Щось можна зробити?
Пэрисхилтонша• 25 октября 2024
Наймите художника и нарисуйте деревья на заборе и будет Вам счастье
Бабця в мештах• 25 октября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Це мої батьки ще будували. Не знаю чому так
Так дуже близько а хіба можна?
Вперше таке бачу
Непогодка• 25 октября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Я можу лише чимось закрити вікна.
Паркан одразу за моїм. фундаментом. Мені немає місця щось садити
Плющ у вазонах. Поплететься по забору. Тільки зробіть сітку, яка трохи не доставатиме до забору. Ну не псувати ж сусіду забор.
Бабця в мештах• 25 октября 2024
Ответ дляЧупокабра
Сетка
Це жахіття і виглядає воно вживу гірше ніж той паркан
Чупокабра• 25 октября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Кому-то ж нравиться.Их много видов
Как нефиг делать
• 25 октября 2024
Ответ дляПацака-задирака
Да любые, на ваш вкус. Выше вон на фото у вас неплохие варианты.
П.С. Особой там красоты деревьев не наблюдаю)) Просто зрительно глухой забор режет пространство, у вас была иллюзия оптическая, что там пейзаж. А так нет. Со временем привыкните. Я вижу у вас там рабица? Это ваша? Посадите плющ, хмель, дикий виноград ( им минимум земли надо) и будет зелено и красиво))
Так. Ще до паркану коли не стало дерев я розстроїлася. Чоловіку кажу «ти бачиш?»
А він «що? Де? Не бачу»
Кажу «дерев більше нема..»
Він «Які дерева? Там були дерева? Я не бачив»😂
А коли поставив той паркан, та то взагалі..
Але мусить бути рішення.
А він «що? Де? Не бачу»
Кажу «дерев більше нема..»
Але мусить бути рішення.
Пацака-задирака• 25 октября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
А він «що? Де? Не бачу»
Кажу «дерев більше нема..»
Але мусить бути рішення.
А він «що? Де? Не бачу»
Кажу «дерев більше нема..»
Але мусить бути рішення.
Реально вьющийся виноград как аналог деревьев в вашем случае и довольно живучий и красиво. И осенью меняет цвет. Или плющ но медленнее растет, но вечнозеленый.
Автопортрет нурофена• 25 октября 2024
Не понимаю смысла этого забора, только деревья зря срубил. Окна он не закрывает все равно.
Туи в горшках немного спасут ситуацию. Либо если сбоку дома можна пустить по забору вьющиеся растения
Автопортрет нурофена• 25 октября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Дякую)
Мені здається що дуже змінив.
Це був дизайнерський ремонт. Якби цей паркан був до ремонту, то наврядчи ми б залишали там це вікно ))
Але зараз що маємо. Самі винні, треба було давно закривати чимось. Може дістали сусідів)))
Думаю яка штора б підійшла сюди.
Мені здається що дуже змінив.
Думаю яка штора б підійшла сюди.
В смысле вряд ли бы оставили окно? Кухня без окон?
Как нефиг делать
• 25 октября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Він лише почав.
Там ще замість дерев може щось заливати і будувати.
Будем бачити що.
Просто так би не рубав, вони забору не заважали
Будем бачити що.
Как нефиг делать
• 25 октября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Є невелике з іншого боку
Непозбувна Бентега• 25 октября 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
Шторы..что еще? Или заставить соседа убрать забор..
Або будинок
Не худа ні разу• 25 октября 2024
Вам надо римские однотонные шторы, офигенно будет смотреться и соседей не видно. Ну и пару высоких туй или деревья какие декоративные посадить, пышные в дополнение штор.
Ответ дляКак нефиг делать
Я можу лише чимось закрити вікна.
От границы непосредственно участка до частного дома должно быть расстояние не менее 3 метров, согласно строительным нормам.
Итого минимум 6 метров у вас между домами должно было быть.
И я не понимаю, какой вид портит забор? Вид соседей в их окне? Или вид их дома?
Я бы сделала сверху их забора какую-то полимерную тканевую загородку, которая хорошо загораживает вид соседа.
Как нефиг делать
• 25 октября 2024
Ответ дляГоворилка
Забор псує сам собою моє вікно)
Хочу поставити штори. Не знаю які
За місяць часу поставити вже хочу
Хочу поставити штори. Не знаю які
За місяць часу поставити вже хочу
Как нефиг делать
• 25 октября 2024
Ответ дляserejkina
Можу вам порадити дизайнерку по шторам
Дякую
Не прохожу мимо• 25 октября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Немає де. Фундамент і паркан
Хіба в горщиках на підвіконня. Але основна порада мені потрібна які штори повісити щоб підійшли в стиль кухні
Тепер я розумію ваших сусідів
Как нефиг делать
• 25 октября 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Тепер я розумію ваших сусідів
Не зрозуміла?
Що ви маєте на увазі?
Астоновитесь!• 25 октября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Так от і думаю чи римську штору, чи жалюзі. І які
У моего шефа деревянные жалюзи, смотрится отлично. Тоже хочу себе когда в Харьков вернусь
И ещё. Шторы, жалюзи не уберут вам плохой вид. Окно это свет, это украшает всю кухню. Вы же не зашторите окно днём? Жалюзи +- рулят
Астоновитесь!• 25 октября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Гарно. Там лише в ящиках хіба. І дуже вузьке місце до паркану. Я не можу собі стілець поставити щоб вимити вікна. А листя винограду треба підмітати
Я ледве влізаю туди
Можна в ящиках. Люди на балконі ставлять, то немає проблеми)
Не будь КакСвета• 25 октября 2024
Посадіть туї під парканом, вони швидко ростуть і будете як у лісі
Не будь КакСвета• 25 октября 2024
Ответ дляГореотума
шторы да, но можно посадить плющ, он вечнозеленый и обплетает весь забор.и места ему много не надо, полоска вдоль забора
+1000, у нас на дачі плющ сам заплів сусідську стіну, кирпич взагалі не видно: густий і завжди зелений