Как нефиг делать• 25 октября 2024
Моя кухня До і Після
Привіт!
Дівчата, без вас ніяк.
Можливо пам‘ятаєте мою кухню Ікеа?
Так от.. сусід поставив паркан, який дуже псує вигляд.
Були дерева, то осінні, то засніжені, то зелені, то цвіли то плодоносили, а зараз … отаке
Що тепер робити?
Жалюзі?
Можливо ми дістали сусідів, ніяких штор не поставили і їм набридло бачити нас як в кіно))
З сусідами гарні відносини. Чоловік каже «може їм половину грошей запропонувати? Все ж це спільний паркан»
А я🗿🗿🗿
Щось можна зробити?
Дівчата, без вас ніяк.
Можливо пам‘ятаєте мою кухню Ікеа?
Що тепер робити?
Жалюзі?
А я🗿🗿🗿
Щось можна зробити?
Вкуси мене• 25 октября 2024
Ответ дляУкраїна наше все
фото
Воно то гарно, але автор замахається його стригти, бо не впевнена що сусіди будуть раді дикому винограду, він розростається з шаленою швидкістю + купа листя по осені, сама жалкую що не посадила той же плющ чи ще щось, але у мене і місця багато.
Ластоноша• 25 октября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Я можу лише чимось закрити вікна.
Паркан одразу за моїм. фундаментом. Мені немає місця щось садити
можна вздовж паркану натягнути шнурки і по ним купу варіантів можна пустити, виглядає дуже круто. Раджу пошукати варіанти.
Тектологиня 80lv• 25 октября 2024
По мне - вполне симпатичный аккуратный забор. Хотите растительность, закажите реалистичную печать на пленке. Типа плетеного заборчика, увитого плющом и прицепите
Чудо в декрете• 25 октября 2024
У вас нарушения, что за дом в дом смотрит, только продала исправит это недоразумение
Как нефиг делать
• 26 октября 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Красиво . Но черные светильники и стулья вносят дисгармонию
Дякую
Техніка чорна: індукція, кавомашина, мікрохвильовка та духовка.
Ручки меблів чорні.
То ж під них пасує чорний акцент світильників.
Стільці такі вже нещасні…
Можна замінити на просто дерев‘яні. Але мені подобається з чорними.
Ручки меблів чорні.
Стільці такі вже нещасні…
Лупаю цю скелю• 26 октября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Дякую
Ручки меблів чорні.
Стільці такі вже нещасні…
Ручки меблів чорні.
Стільці такі вже нещасні…
Ваше дело конечно . Но я прям коричневое дерево или желтое вижу вместо черного . Но главное чтобы вам нравилось . А фасады деревянные ?
Как нефиг делать
• 26 октября 2024
Якось неправильно я задала запитання, бо так і не зрозуміла що мені робити.
Чи римські (і якого кольору, матеріалу) чи жалюзі чи що?
Дизайнер радила білі римські на три створки.
А я думаю кухня біла, якщо штори будуть біліші за молочну кухню чи ок це чи не ок?
Подобається такий матеріал щоб залишився сканді стиль. Але що воно таке?
І лише матеріал, конструкція інша, римська, звичайна.
Чи краще жалюзі, їх можна регулювати… ?
Не знаю
Чи краще жалюзі, їх можна регулювати… ?
Не знаю
Лупаю цю скелю• 26 октября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Дякую
Ручки меблів чорні.
Стільці такі вже нещасні…
Ручки меблів чорні.
Стільці такі вже нещасні…
Люстра такая красивая большая , туда бы ещё такого плана светильники из ротонда ( или такого плана) добавили бы уюта
Лупаю цю скелю• 26 октября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
Чи краще жалюзі, їх можна регулювати… ?
Не знаю
Чи краще жалюзі, їх можна регулювати… ?
Не знаю
Автор , посмотрите на такие светильники и стулья , такие представляю на вашей кухне ))