Незнакомлюся• 26 октября 2024

Германия уменьшает выплаты?

Как там вообще для тех кто уехал , вам всё нравится ?
Интересно послушать про плюсы и минусы .
пьЯНА• 26 октября 2024
Ответ дляТаракашечка
Ну вот, чтобы работать по профессии, минимум б2 нужен, где-то с1, а б2 не дают многим уже. Поэтому смысла в курсах нет, все равно предлагают всем одно и тоже.
Як це нема. Щоб жити у чужій країні, потрібно якось комунікувати з людьми. Комусь легше самостійно вивчати, але такі одиниці. Системно вивчити мову, все ж таки, простіше з курсами. До В1 дають всім. Навіть повтор. А там вже самостійно йти далі буде простіше.

Звожу з розуму• 26 октября 2024
Ответ дляТаракашечка
понимаете б 2 это еще не показатель что вас возьмут в офис. наш в 2 это филькина грамота. я пошла работать на завод помощником кладовщика так там немецкий но технический язык и я ничего не понимала. в итоге я не смогла работать и меня уволили
AnnaOst• 26 октября 2024
Наче збираються платити українцям не бюргергельд як безробітним німцям, а те, що платять іншим біженцям. Це типу на 100 євро меньше. Але це тільки заявили про намір, ще нема ніяких офіційних рішень
AnnaOst• 26 октября 2024
Ответ дляротцвеники
Какое отношение это имеет к украинцам😂 слышу звон- не знаю где он🤦‍♀️это для Asyl
Ну так правильно, українцям будуть плати стільки ж як іншим азюлянтам. Це і є 460 євро) так що про дзвін це вам собі треба адресувати)
AnnaOst• 26 октября 2024
Ответ дляЯзвочка
В Германии это низкоквалифицированный тяжёлый труд, практически всегда физический. Не у всех есть для этого здоровье. Я пыталась и не потянула.
В Украине большинству можно найти работу, чтобы бумажки перекладывать.
Ви маєте хронічні захворювання чи вік вже 50+? Бо я не уявляю як молода здорова жінка може не потягнути прибирання чи склад чи конвеєр. Вони тут працюють в ритмі вальсу) ну хіба ви десь в селі працювали, то на землі може без звички і важко
AnnaOst• 26 октября 2024
Ответ дляПуки-куки
Да, уменьшает, беженцев выгоняет, все моют полы и попы старикам. Да, все халявщики. На все вопросы я ответила, ничего не забыла?
Допишіть миють за трі капєйкі. Ви вже як цитуєте вєлікую маньку, то дослівно цитуйте)
Викачую яйцями• 26 октября 2024
Ответ дляЯзвочка
Умная женщина.
Получила все дивиденды, язык поучила, пожила на пособиях, а батрачить на низкоквалифицированной работе за копеечную оплату не хочется .
У меня тоже несколько таких знакомых на чемоданах. Пока платят пособие, нет смысла ехать, если вообще в оборот с работой возьмут, можно и в родные пенаты.
Сделаю точно так же
Качка в тапцях• 26 октября 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Відміняє взагалі, я читала
Мені кума це сказала!
курасаны• 26 октября 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Ах какая радость тем кто живёт в Украине! Украинцам в Германии понизят выплаты! Какое счастье!
Нет, не счастье.
Нам похрех, в общем.

Амелі на мілені• 26 октября 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Конечно понимаю. У меня таких знакомых несколько выехавших. Но им некогда сидеть на форумах и поучать соотечественников как надо жить - люди работают и не раздают советы и нравочения про спасение детей и т.д. Ну и конечно они хотят окончания войны.
Я работаю, но у меня в субботу вполне есть время почитать темы на соаетчице))
Да и втоабочие дни часто тоже есть
Амелі на мілені• 26 октября 2024
Ответ дляНеначасі
Ну пусть греют , или вы думаете вас так сразу на работу возьмут без по знания квалификации и знания языка ?
Не только украинцы на пособии . Другие по 10 лет так живут - только рожают .. и ниче их принимают и платят .
Я реально не понимаю немцев в этом плане с кучей налогов, и разных доп платежей, чтобы всех содержать)
Русланка з гілки• 26 октября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Можуть прислати перерахунок, якщо приймуть нове рішення.
надія вмирає останньою, правда?
Русланка з гілки• 26 октября 2024
Ответ дляСоня-сонятко
Никто не будет ничего уменьшать и все это прекрасно знают)
ну чого Ви без ножа ріжете, не даєте порадіти? може це єдина радість лишилась, а Ви - як серпом по яйках
Русланка з гілки• 26 октября 2024
Ответ дляПуки-куки
’матка випадає’ забули
Полюю на дрони• 26 октября 2024
Ответ дляСмайлик
Я теж юрист, шукаю роботу помічником, запрошують на співбесіди. Але офер поки не отримала :). Хоча ні, в четвер відмовилася від пропозиції на 2500, але то було не помічником юриста, а помічником директора в коучцентрі. Але 2500 після податків і оплати квартири мені з донькою вийде менше ніж на Джобі, тому шукаю далі.
Ви також біля кордону з Польщею?
Русланка з гілки• 26 октября 2024
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Маня передает благодарочку, все правильно сказали
без випалої матки не зарахує, клянусь її 40річним синком-ухилянтом, що чкурнув за кордон по липовій студентській довідці
Первая ласточка инфляции• 26 октября 2024
Ответ дляТаракашечка
Пфлеге, а не флеге Pflege

Так собі у вас б2. Я працюю в лікарні як examinierte Pflegekraft і отримую 3700 грязними
Полюю на дрони• 26 октября 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Біляші, чебуреки можна продавати
Так треба вміти їх готувати і мами взагалі хист до приготування їжі.
Знову Я• 26 октября 2024
Девочки, вернулась из Германии в Украину 8 месяцев назад. Можно ли мне опять уехать в Гкрманию на 24 параграф? Слышала, что повторно уже не примут

Полюю на дрони• 26 октября 2024
Ответ дляДюйм оф о4ка
Знакомый устроился на склад, снял с джоба, был на испытательном, сломал ногу. В тот же день получает письмо об увольнении. Теперь обратно на джоб. Неизвестно как со страховкой, потому что получилось что с работы уволили а в джоб еще не успел стать назад. Все по новой теперь документы, Джоб, оплата квартиры, страховка. Два месяца проработал.

А другой знакомый уже 15 лет в Германии , и у него нет постоянного контракта. Каждый год новый перезаклбчает. Физик на проекте
Знайомий 30 років живе в Німеччині і не має постійного контракту, але в нього дружина має так би мовити надійний тил. Вона лікар.
Таракашечка• 26 октября 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Пфлеге, а не флеге Pflege

??
Русланка з гілки• 26 октября 2024
Ответ дляГендиреХтор
Скорей бы вообще все выплаты прекратили!!
надалі пишіть просто і коротко ’ква-ква’
Ответ дляТаракашечка
??
Ой, пробачте, не вас хотіла цитувати.
Тисяча вибачень
Полюю на дрони• 26 октября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
я не можу зрозуміти, чому... в мене був контракт на пів-року і продовжувати його не стали, хоча я просила про це - пішла на вищий рівень мовних курсів і хотіла продовжувати працювати на мініджоб, а шеф відмовив я та і не зрозуміла причину - шефиня відповіла, що на це можуть бути різні причини
Тут ніхто не пояснює причини. В нашому місті українців взагалі не хочуть брати на роботу, бо є полякі, в яких документи Євросоюзу.
Ответ дляЗвожу з розуму
Это б 2 ни на что не влияет. я закончила б 2 а мне предлагают или работу во флеге или заводы. для работы в офисе нужно с 1 и курсы а нам их не дают. так что смысла в в 2 нет никакого
Ось оцій дамі це було, яка Флеге пише замість Пфлеге. От я і думаю шо ж ьам за б2 такий, якщо людина всі букви прочитати не може
Полюю на дрони• 26 октября 2024
Ответ дляосень харашо
Ну значить вони в вас незацікавлені.
Звісно. Полякі мають документи Євросоюзу, а з нами морока.
Я б такое не носила, но продаю• 26 октября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Мені подобається, але звісно, що недоліки тут є як і в кожній країні. Не цікавилася чи знизять виплати, бо я вже працюю, а якщо звільніть, то я вже буду в центрі зайнятості на інших умовах. Багатьох хто влаштувався рік тому вже звільнили. Німці не хочуть підписувати постійний контракт. Мене можливо скоро також звільнять, бо вже вимагають продовжені документи, а їх міграційна ще не видає.
Сама велика складність в тому, що майже неможливо знайти постійну роботу. Роботодавцям це не вигідно.
А чому не вигідно?
Русланка з гілки• 26 октября 2024
Ответ дляГендиреХтор
Я с Мариуполя. А вы что втратили??
а може вже досить Маріуполем спекулювати? Ви з якого ’маріуполя’? Того, що ходи на Азовсталь показував русні? Чи може з того, котрий ракети наводив на місто, списочки ’неугодних’ складав окупантам? Чи може з тих, що концерти слухав на розбомбленому Будинку культури і трупах своїх же сусідів? Бо чомусь від проукраїнських маріупольчан, а знаю багатьох особисто, я такого тицяння під ніс кожному своєю пропискою не чула ні разу
ГендиреХтор• 26 октября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Удалено администрацией...
Таракашечка• 26 октября 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ой, пробачте, не вас хотіла цитувати.
Тисяча вибачень
Ок))