фан L.O.S.T.• 28 октября 2024
Timberland хтось мав ботінки??? Вузькі чи ні
Хочу замовити але по фото наче вузький носок а в описі пише широкі
Лагшмивара• 28 октября 2024
Мені тімберленди вузькі. Купувала в магазині,то наче ок, але вузькувато було. Потім замовила по інтернету, прийшли, а нога геть не влазить. Це при тому що я маю нормальний (не високий) підйом і нога в мене стандартна. Словом я весь час купую в інтернеті і мені завжди все підходить, крім тімбів
Брала без шнурків. Можливо на шнурках регулюється і там легше
Лупаю цю скелю• 28 октября 2024
Я когда- то дочке подростковые брала еще 12 лет назад, лаковые вообще не узкие, до сих пор живые))
Муж в прошлом году две пары себе купил, не узкие.
Там же отзывы есть, читайте.
Мне всегда помогают отзывы
Там же отзывы есть, читайте.
Мне всегда помогают отзывы
фан L.O.S.T.
• 28 октября 2024
Кракадэ• 28 октября 2024
Мне вся их обувь деревянная и ноги в хлам натираю. Причем были и ботинки и туфли. Так и не смогла носить.