Бензопирен• 28 октября 2024

Вік 37 років

Що змінилося у вашому житті, здоров´ї, світогляді з досягненням цього віку? Поділіться досвідом, цікаво.
Ошеламиссимо• 28 октября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Каждый год последние лет 10 минимум говорят, что в айти уже поздно входить и рынок переполнен)
Зараз дійсно скрутні часи дня індустрії, їх можна порівняти хіба що з крахом доткомів (це була свого часу катастрофа у сфері). Кожен рік новачкам все важче, але досвідченим завжди було легко знайти роботу. А зараз і досвідченим важко. Я за час війни вже двічі роботу змінювала і бачу стан ринку. Але це криза, і вона рано чи пізно мине. От тільки я-то не молодшаю) тому рада, що застрибнула, поки це ще було не так складно, як тепер.
Телячі ніжноСті• 28 октября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Важко , робота на ногах.
Так, але хворою не виглядає. Виглядає щастливою і закоханною ( кавалер є). А , як працювала у нас в бух, то була хворобливою і замучанною. Сама тягла все дома, на роботі теж роботи валом.
ЯспАкойнаЯ• 28 октября 2024
Ответ дляБез образів
Может
Так напишіть що?
Альфасамка• 28 октября 2024
я пішла на пенсію в 32, вже 5 рік нічого не роблю.
Трохи запізно, але краще пізно ніж ніколи.
Леди_на_драндулете• 28 октября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Удалено администрацией...
яй вот это вас жизнь потрепала
Без образів• 28 октября 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Зачем мне это? Мудреют потому что жизнь не сказка у них, а у меня сказка и кайф, живу в удовольствие, ни о чем не думаю, ни за что не переживаю
За чей счет эта сказка и кайф?
Попельшка• 28 октября 2024
В 37 знову все стабільно, в 35 були різкі зміни у всьому через переїзд в іншу країну
Леди_на_драндулете• 28 октября 2024
Ответ дляБез образів
За чей счет эта сказка и кайф?
За счёт мужа
Не виправдовуюсь• 28 октября 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
А я не могу во время войны ни о чем не думать и на за что не переживать
ЯспАкойнаЯ• 28 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
А що це за робота, що на пенсію в 32?
Горлаю зрання• 28 октября 2024
Ответ дляБензопирен
Ну, а взагалі? Якщо порівнювати з собою 25-річною, наприклад?
ну навіть не знаю, як вам відповісти)
чоловік з´явився, двоє дітей, професійне зростання, фінансовий достаток збільшився. Але разом з цим і вага збільшилась і кількість зморщок)
Усього стало більше
Ошеламиссимо• 28 октября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А з чого починали? Мені теж 37. За кордом, робота тяжка, в Україні в офісі аналітик економічного відділу до декретів.
Починала з фронтенду. Після початку повтомасштабної мене скоротили (західна компанія була, всіх українців звільнили), і я перейшла у бізнес-аналіз. Досвід програмування став сильною конкурентною перевагою, нову роботу знайшла швидко, але мої колишні колеги-програмісти шукали по півроку. Новачкам зараз радила б теж більше в той бік дивитись - аналітика, менеджмент, маркетинг. Бо через програмування та тестування дійсно дуже важко буде зайти. І треба налаштуватись на довгий пошук, треба мати подушку безпеки або годувальника, який вас підстрахує.
МадамОхмури• 28 октября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Є такий ефект. Коли обираєш діяльність за покликом серця та розуму (саме так, бажано 2 в 1), то і здоров´я покращується і зовнішній вигляд навіть.
Дело было давно• 28 октября 2024
В 37 ничего. В 40 началась резко старость.. сейчас 45, вроде норм все, привыкла к изменениям.
ЯблокоРаздора• 28 октября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Мне 46. Ничего не поменялось. Как была дитем, так и осталась)
Правда ли что в 44-45 меняется гормональный фон и здоровье сильно сдает (и внешность) ?
Я тут с краю постою• 28 октября 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
Это наверно уже после климакса. У меня нет пока.
Королева спама• 28 октября 2024
Ответ дляБензопирен
Все так само встигаєте як і раніше, так само себе почуваєте?
Да, мне уже почти 46.
Леді Душка• 28 октября 2024
Через месяц мне 37, даже не знаю, что может поменяться у меня, чем есть сейчас, жизнь такая же как и в 30 лет
автор Бензопирен • 28 октября 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Цікавий вік, один день я відчуваю себе молодою, а в інший підстаркуватою.
Оо, це прямо в точку! Я так само))
автор Бензопирен • 28 октября 2024
Ответ дляЛеді Душка
І мені через місяць, хороша ідея з тортом)))
автор Бензопирен • 28 октября 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Як раз в цьому віці увійшла в айті. Це було 6 років тому. Тепер розумію, що тоді застрибнула у останній вагон. Зараз би, напевно, вже не вийшло, часи змінились. А до 37 була бідна та нещасна. З нормальною роботою виріс рівень життя і світ заграв новими барвами.
Я в айті вже 14 років. І розумію, що ще років 5-7 максимум і тоді я вже буду стара тьотя в порівнянні з дівчаткми 23-25 років, які свіженькі, молоденькі, англійську добре знають, щебечуть, шуткують, і колектив прикрашають. Тому думаю про ще якусь роботу, де я не буду з такими дівчатками конкурувати. Мені здаться айті трошки робота для молодих (жінок це особливо стосується). А ви як думаєте? Цікаво послухати.
Ошеламиссимо• 29 октября 2024
Ответ дляБензопирен
Я зараз працюю в айті-відділі великої української компанії. В нас середній вік десь 35-37, причому старших більше. Керівниця старша за мене на кілька років, топ-менеджменту 50+. Всі на удальонці, тому фактор ’прикрашання офісу’ відпадає) Дивлячись навколо, розумію, що ейджизм - це питання конкретної компанії, а не індустрії загалом. Звісно, що 30-річні боси в свої стартапи навряд чи візьмуть 50-річного БА. Але якщо менеджмент 40+, а це у великих компаніях не рідкість - то там на кваліфікацію дивитимуться, а не на вік. Хоча англійська, звісно, ніколи не завадить, у мене був B2, коли на Європу працювала, зараз просіла, треба підтягнути. А так загалом не відчуваю особливої конкуренції, бо маю свої переваги та експертність, якої юнаки не мають.
А у вас який напрям, що у вас дівчат молодих багато? HR? Може, вам теж у менеджмент піти? Це часто в айті роблять після 40.
автор Бензопирен • 29 октября 2024
Ответ дляОшеламиссимо
В нас колектив маленький до 15 людей. І вік 35-37 це найстарші. Найменшим від 21. Керівнику 39 років. Напрям у мене дизайн. В моєму напрямку це вже вік коли стають менторами, читають курси і т.д. і дизайном майже не займаються, а я би все ж таки ще хотіла трошки ним позайматися, бо це була колись моя мрія.
І так, я вже не щебечу, не весело і колектив не прикрашаю, бо часом така зла, що краще мене не чіпати, бо то спину прихватило, то чоловік вже зранку вивів